Garnier

Ár:   666 Ft   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: apolka, Módosítva: 2012. július 23.

Kategória:   Samponok

A Garnierier Naturals Citrom sampon a frissítő és erősítő tulajdonságairól ismert Citromot egy tiszta és habos textúrával ötvözi, mely tökéletesen megtisztítja haját, anélkül, hogy elnehezítené.

kisizé

2017. január 8.

nem pont ilyen a csomagolása az enyémnek, olyan sárgás-barnás. akciósan vettem, de még azt a 400Ft-ot is sajnálom amit kiadtam rá! az illatának köze nincs a citromhoz, nagyon kellemetlen és tömény a szaga! és a zsíros-érzékeny fejbőröm bekorpásodott tőle már 1 használat után!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

Muriel

2013. augusztus 16.

Imádtam!!!! Isten friss üde citrom illat nem nehezítette el a hajam és nem zsírosodott tőle..élmény volt vele hajatmosni. Mostanában már nem látom a polcokon,,pedig újravenném. :) <3

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 16.

miomio

2013. március 1.

Elég régen vettem, sajnos nem emlékszem rá, hogy mi volt vele a konkrét problémám, de nekem nem szerette a hajam. Habzott rendesen, az illata is jó volt, ám szerintem hamarabb zsírosodott. Viszont továbbadtam barátomnak, ő nem tapasztalt semmi negatívumot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 1.

CocoSunrise

2013. január 7.

Ezt a sampont soha nem fogom elfelejteni, egyszer elfogyott a sajátom és az öcsémnek épp ez volt. Legalább 2 árnyalattal világosabb lett a festett hajam tőle - egy használat után. Pedig minőséges TIGI festéket használok. De egyébként jól tisztított. Festett hajúak messze kerüljétek el.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 7.