Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Maniac, Módosítva: 2015. szeptember 30.

Kategória:   Hajápolók

Barna hajra.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

hankazse

2014. június 18.

Nagyon szerettem mert csillogott a hajam tőle és isteni kakaó illatot árasztott. Szeretném újra venni, ha lehetne..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 18.

Mo0nlight

2013. február 10.

Ezt a balzsamot én is használtam régebben, amikor még nem érdekeltek az összetevők. Amíg ezt használtam, mindenki megjegyezte, hogy milyen fényes a hajam. Aztán amikor újra akartam venni, sehol nem találtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. február 10.

Habchók

2013. február 10.

nagyon kellemes illatú, hatásos balzsam. észrevehető volt a hajszínemben az árnyalatkülönbségek és kellemes hidratálta a hajam. olyannyira hatásos volt, hogy ha egy ideig nem használtam a hajtöveimnél látható volt a különbség

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 10.

Pindusz

2012. november 10.

Kár, hogy már nem látok ilyen balzsamot sehol. Pedig nagyon imádtam, azóta sem találkoztam még ennyire jó balzsammal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 10.

Nera

2012. október 28.

Kellemes az illata. Puha és fényes tőle a hajam. Csak a végére használom, ha a tövére is kenem, akkor nagyon lezsírosítja. Emiatt csak 4-es!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. október 28.