Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: keresztesivett, Módosítva: 2011. szeptember 21.

Kategória:   Samponok

biborkel

2019. július 4.

Szeretem az illatát, és a hajamra is jó volt, de persze csak probléma mentes hajra ajánlanám, de arra tökéletes. Mióta hullik a hajam, azért annak megfelelő sampont használok...de ha valakinek nincs ilyen gondja, akkor ezt érdemes kipróbálni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 4.

Laura19

2013. november 18.

Kellemes kis sampon. Jól néz ki a flakon és szuper az illata.
Egy gond van csak: gyorsan fogy. Viszont ha az ember nagyobb kiszerelésben veszi, akkor olcsó(bb) és jobban megéri.
Jól habzik, könnyű kimosni, puhává, széppé teszi a hajat.
Nincs vele gondom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. november 18.

Kellemes kis sampon. Jól néz ki a flakon és szuper az illata.
Jól habzik, könnyű kimosni, puhává, széppé teszi a hajat.
Nincs vele gondom.

fringilla

2013. január 30.

Ajándékba kaptam, talán nem az én hajtípusomra van kifejlesztve, nekem hamar zsírosodik tőle a hajam. (Balzsamjával együtt használom, de nem lenne szabad akkor sem, más sampon-balzsamoknál ezt nem tapasztaltam, főleg, hogy inkább száraz, töredezett a hajam).
Az illata amúgy kellemes, az állaga érdekesen zselészerű.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 30.

Az illata amúgy kellemes, az állaga érdekesen zselészerű.

Nejicica

2012. július 4.

Szeretem. Kicsit túl folyós szerintem de amit a hajammal tesz! Szép fényes lesz, és selymes, a második legjobb sampon amit valaha használtam. Az illata is kellemes és olcsó! én leértékelve vettem sokszor 350Ft-ért de alapból is maximum 700Ft. Megéri!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. július 4.

candysophie

2012. május 30.

jó kis sampon-nem csúcsminőség, de tisztít, nem zsírosít. nekem tetszik-bár nem vettem újra, de ez csak az én samponváltogatási mániám :D

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 30.

Sephira

2012. február 14.

Én a balzsamjával együtt használtam, nem volt olyan rossz, nem tudom hogy ettől-e vagy a balzsamjától, de szép, fényes és puha volt tőle a hajam. :) Még meg is kérdezte valaki mikor ezt használtam, nem e valami növényi zsírt kentem e rá. :D De váltottam miután elfogyott mert szeretek más milyet is kipróbálni. ;)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 14.

bogibooo

2012. február 9.

sajnos ez nálam még a schauma samponok alatt szerepel. kb semmire sem jó, a hajat elnehezíti, gyorsabban zsírosodik tőle és az illata kb fél óráig érezhető, utánna átvált valami fura szagba...ki érti ezt? :) sajnos a párom "be nem vált samponok, amikkel nyáron a kocsimat mosom" gyűjteményében landolt. :S

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 9.

szabonorina

2012. február 7.

Nekem sajnos nagyon hamar zsirosodik tőle a hajam :/ de az illata nagyon jó,és könnyen kifésülhető a haj tőle

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 7.