Garnier

Ár:   €4   Kategória:   Hajápolók

A krémet feltöltötte: Panni21, Módosítva: 2016. november 28.

Ár:   €4
Kategória:   Hajápolók

Az értékes avokádó olajjal gazdagított krémhajkúra mélyrehatol a haj szerkezetében, és segít visszaállítani annak egészséges fényét. Extrakönnyű formulájának köszönhetően varázslatosan selymessé teszi a hajat. Hajszíne intenzív, és hosszantartóan ragyog. Intenzív ápolás és gyümölcs illatú kényeztetés.

indibaby

2020. március 18.

Extra ápolás, luxus illat és állag. Sokáig kerestem ezt a terméket.
Hosszú, szőkített, vastag szálú hajamra elixír!
Sokszor újravettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 18.

Extra ápolás, luxus illat és állag. Sokáig kerestem ezt a terméket.
Hosszú, szőkített, vastag szálú hajamra elixír!
Sokszor újravettem már.

Panni21

2017. január 1.

Nem vált be sajnos. Mondjuk a vékony szálú, töredezésre hajlamos, száraz hajammal nem is vagyok célcsoportja az ehhez hasonló, géles állagú, könnyed hajápolóknak. Az illata finom, könnyű kiöblíteni, a kifésülésben azonban nem segít, szárítás után a hajam ugyanolyan száraz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.