Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   drogériák, hipermarketek   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Barbika, Módosítva: 2012. május 24.

Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

Mindy

2016. február 1.

Semmit nem használt, edzés előtt masszíriztam be magam vele. Illata nem rossz, de ragacsos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 1.

Titanilla10

2015. április 28.

Mikor megjelent rögtön meg kellett vennem mert ha nem "ha nem vehetem meg belehalok"effekt volt ez is.Szorgalmasan massziroztam magam vele sajnos mint többeknek nekem is beleszáradt a görgőkbe a krém.Illatát szerettem benne a legjobban.Mozogtam mellette de semmi hatását nem éreztem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. április 28.

victorika

2014. november 21.

Szorgalmasan használtam egyhuzamban, míg el nem fogyott... sajna semmi változást nem okozott!

crazy724

2014. február 27.

A görgős masszírozó fej használata kellemes, viszont eredmény tekintetében nem sokat ér. A barázdák mélysége ugyan jó, de nem elég masszív/hatékony a görgő, erre a célra a legkevésbé sem megfelelő.
A görgő barázdáiba illetve a görgőt tartó részbe sajnos beleáll a krém, ami szerintem pocsékolás felsőfokon, de legalább higiénikus, a görgő könnyen kipattintható a tartófejből, és le lehet öblíteni.
Zselés állagú, könnyen és gyorsan eldolgozható, de beszívódás után egy darabig kissé ragacsos érzetet kelt, sem hidratáló, sem más hatást nem éreztem. Pénzkidobás.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

Yza

2014. február 10.

Kedvelem a Garnier termékeket, de ennek nagyobb volt a füstje. Az illata elmegy, de tényleg nem csinált semmit. A bőröm viszketett, kipirosodott tőle, és ragadt is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. február 10.

Ms.Cat

2014. január 6.

Nem is olyan régen volt ilyenem. A kupakjába gyorsan beleszáradt a krém, ezért mikor kentem magam, mindig le kellett szedni a tetejét. Maga a krém az egész jó volt, finom illata volt, valamit segített is a narancsbőr ellen. Bár szerintem csak azért volt hatásos, mert közben sportoltam is. Szerintem ha csak úgy magunkra kenjük ezeket a krémeket, akkor nem is fognak hatni, de ha sportolunk is mellette, akkor viszont javít a helyzeten. Saját tapasztalatból mondhatom ezt. A 3 pontot kap tőlem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 6.

poshpandaposer

2013. október 8.

Hatasa gyakorlatilag nulla, de az illatat imadom es nagyon jol szorakozom,mikor este tv nezes kozben a hasamon gorgetem. Gebe vagyok, nem szuksegbol vettem, nem is nagyon hiszek az ilyen kremek hatasossagaban,de nagyon mokasnak tartom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. október 8.

KataaBabaa

2013. március 29.

Maga a krém jó volt nekem, de a doboza... horror, beleszáradt, undorító volt, hiába mostam le a görgőt minden használat után.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 29.

devcat

2013. január 28.

Reklámfogás. Röviden tömören. Sokszor fájt is, ahogy gurigattam a combomon. Nem ért semmit. Az illata kellemes, jól beszívódott, de kb. ennyi. Ha nem mostam le a fejét, mert lusta voltam, akkor beleszáradt a görgőkbe, és úgy nem volt túl gusztusos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 28.

burberry

2013. január 15.

Nekem ez egyáltalán nem jött be :/ Rendszeres használat után ki piros pöttyök jelentek meg a fenekemen. Ami előny, hogy gyorsan beszívódik, de okoz szemmel látható változást, inkább csak feszesít. A görgővel meg óvatosan kellett bánnom, mert állandóan becsípte a bőrömet. Szerintem ez csak hidratálásra, enyhe feszesítésre való, azért azt hozzá kell tennem, nem vagyok borzalmasan narancsbőrös, de a kezdeti tünetekre sem jó. Szerintem ennyi pénzt nem ér ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 15.