Garnier

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Ajakápolók

A krémet feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2012. május 3.

Kategória:   Ajakápolók

Gyöngyházfnnyel volnja be az ajkakat, miközben ápolja is azokat.

Lileycat

2017. január 5.

Jujj, nekem nem jott be. Az allaga kemeny es a shine miatt nekemdarabos, szuros is. Nhez volt felkenni es nem hidratal.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 5.

barbixd

2016. november 8.

Nekem ez nagyon nem... Nem érzek semmi hatást, az állaga sem tetszik, a szép fénye miatt 2 csillag. De igazság szerint az se érdemelné meg, mert elég furán néz ki egy idő után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

PinkBelleLab

2015. december 24.

Már régóta szerettem volna egy Garnier ajakápolót, és pont le volt akciózva, viszont rájöttem,hogy ez az Ajakápoló nem az ajkak ápolására készült hanem inkább ilyen szájfény+ápoló készítménynek. Viszont még így sem csalódtam,mert az én ajkaimon tökéletes! Imádom :3

Tetszik a kinézete, a babapink színe, imádom a Garniert is,illata nincs, a krémje picit sűrű és nehezebb felvinni.
Sajnos elhagytam, pedig nagyon hiányzik. Valamiért az én városomban teljesen eltűnt.:(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. december 24.

gyk1019

2015. október 20.

Pár napja kaptam ajándékba, nem ismerem a Garnier termékeit az ismert BB-krémen kívül, úgyhogy kíváncsian próbáltam ki, kellemes csalódás volt. :) Nem mondanám, hogy "csodaszer", egy átlagos termékről van szó, viszont tetszik benne, hogy picit csillog a szám tőle, igaz nem ez a legjobban hidratáló ajakbalzsamom, de 3-4 félém mindig van amiket váltogatni szoktam, így nem olyan egyhangú. :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 20.

Orsi08

2014. október 10.

Az eddigi legjobb ajakápolóm. Eddig mindig úgy csináltam, hogy felkentem a számra egy színtelen vagy nagyon halvány ajakbalzsamot, és föléje szájfény esetleg rúzs. Viszont amióta megvettem csak ezt használom magába. Nagyon jól ápol, és hosszan fennmarad a számom. Naponta nagyjából 3-4-szer használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. október 10.

Lisien

2014. június 16.

Megvettem, mert megtetszett valakin, de rajtam elég érdekesen mutat. Mintha még szárítana is. Amikor pedig elkezd kopni az ajkaimról, valami fehér színű máz marad utána foltokban, ami elég viccesen néz ki. Ha színtelen ajakápolót használok, majd ezt rákenem, nincs ilyen problémám, de ki akarna már 2 ajakápolót magára kenni egyszerre... :/ Azt hiszem, hogy jó sokáig a fiókomban fog csücsülni porfogónak. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 16.

beautymaniac

2013. augusztus 19.

Nekem a Garnier ajakápolói váltak be a legjobban. Drágább kategória, de megéri az árát. A rózsaszínnek nagyon tetszett a színe, elég jól ápolta az ajkakat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 19.

Lillcsike

2013. július 13.

Amikor megjelentek ezek az ajakápolók, akkor használtam, és azóta sem, annyira rossz volt. Nem nagyon hidratált, borzasztó volt a színe, az állaga mindene! És nagyon drága is...

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. július 13.

NikiB

2012. november 27.

Kedvenc szep fenyt ad az ajamnak!Buliba szoktam hadznalni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

Kedvenc szep fenyt ad az ajamnak!Buliba szoktam hadznalni!

dorottyaa

2012. november 18.

Számomra teljes mértékben használhatatlan volt. A hidratálóhatása egyenlő a nullával, gyöngyházhatás alatt pedig valami esztétikus dologra gondoltam, de ez se jött be. Így a kukában landolt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 18.