Gatineau

Ár:   23 000 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Vízhiány

A krémet feltöltötte: Edina1313, Módosítva: 2021. április 16.

Ár:   23 000 Ft
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrtípus:   Száraz
Bőrprobléma:   Vízhiány

Az egyedülálló összetételű krém szabadalmaztatott technológiát alkalmaz az életkorát meghatározó eredmények elérésére. Könnyű, de gazdag krém gyorsan felszívódik, szinte azonnali hidratálást biztosít a pórusok mélyén. Ez az ápoló formula kisimítja az arcszínt nedvességgel, és kisimítja a finom vonalak és ráncok megjelenését, így fiatalabb és egészségesebb érzetet kelt. Articsóka levéllel és Hibiszkusz kivonattal átitatva a formula arra törekszik, hogy lassítsa az öregedés látható jeleit. Míg a kalcium segíti a megereszkedett vagy elvékonyodott bőr felemelését az élénkítés érdekében, az édes mandulaolaj táplálja és hidratálja. Sőt, a vörös algakivonat segít feltölteni a ragyogást, elmosva a hiperpigmentáció vagy a barna korú foltok megjelenését. Mintha ez nem lenne elég, az avokádóolaj és a shea vaj harmonikusan működnek, hogy táplálékot és hidratációt tápláljanak a bőrbe, a száraz területeket megcélozva. A bőr száraz és unalmasból ragyogó és harmatos lesz, bársonyos textúrájú.

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)