Gehwol

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Ped-man üzletek, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Cu2tka-baba, Módosítva: 2015. február 23.

Lelőhely:   Ped-man üzletek, online
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Töredező kéz- és lábkörmök kezelésére, valamint körömgomba előkészítő kezelésére. Segíti a köröm növekedését.

Cu2tka-baba

2015. február 28.

Tökéletes! Körömbenövéskor kell használni 1-1 cseppet a körömágynál és a szabadszélen. Én nagyon szeretem. Tényleg csökkenti a gyulladást és ha tudja az ember hogy hajlamos rá megelőzés céljából is jó lehet. Az ára kb 2400 Ft volt ( a nagyobb kiszerelés nem sokkal drágább) és sokáig elég. S.O.S.-ben nagyon jó. Nyilván nem ér fel egy jó pedikűrössel, de sokat segít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. február 28.