Genera

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok
Lelőhely:   eurós boltok   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: xipho, Módosítva: 2014. január 22.

Lelőhely:   eurós boltok
Kategória:   Dezodorok

Aloe Verával dúsítva.

Bodzavirag

2016. január 12.

Finom, krémes illat. Jó ár / minőség arány.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 12.

Finom, krémes illat. Jó ár / minőség arány.

cserryy

2014. november 13.

A szag ellen teljesen védelmet nyújt nálam, és az izzadásomat is megfelelően csökkenti, kellemes az illata és nem irritálja a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 13.

Dorotien

2014. április 29.

Nekem nem igazán vált be, bár igaz, hogy elég izzadós vagyok, de nem véd a kellemetlen illatoktól. Így maximum otthonra fogom elhasználni.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. április 29.

xipho

2014. március 28.

Nagyon jó kis dezodor! Nem csíp, nem hagy nyomot, nem izzadok tőle, kellemes illata van, nem túl erős, nem tolakodó. Az ára pedig nagyon kedvező! Csak jót tudok róla írni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 28.

Gyulladáscsökkentők: Aloe Barbadensis Leaf Juice

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.