Geomar

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: trisztan, Módosítva: 2016. február 1.

Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A Geomar Alga Iszap természetes összetevői zsírégető és méregtelenítő hatásuknak köszönhetően csökkentik még a rendkívül makacs cellulitisz tüneteit is.

Különleges, erős hatású formulája a következő összetevőket tartalmazza:

• Zöldiszap és kaolin: méregtelenít, elősegíti a bőrben felhalmozódott salakanyagok kiürülését.
  • Tengeri alga kivonat: stimulálja a zsírlebontó folyamatokat.
  • Vadgesztenye, Gotu kola (Asian centella), tengeri hínár, és borostyán gyógynövénykivonatok:elősegítik a bőrszövet anyagcseréjét, erősítik a bomlástermékek elszállításáért felelős hajszálerek falát.
  • Holt-tengeri ásványi sók: visszaadják a bőr ragyogását és feszességét.
  • Illóolajok: kellemes, hosszantartó illatot adnak a bőrnek.

Tardie

2015. szeptember 10.

Kedvenc! Számomra kicsit macerás a használata, de utána a bőröm.... Hihetetlen! Mindig a Thalasso scrub rimodellante nevű testradírral együtt használom hetente egyszer, 30 perc helyett 1 órán át szoktam hagyni hatni.Felkenés után befóliázom magam, különben leülni sem tudnék.
A hatás: pihe puha bababőr! Nem azt mondom, hogy ha nem sportolsz, cukros, lisztes, mekis vagy konyhakész kajákon élsz és ezt használod akkor semmivé válik a narancsbőr.... Nyilván ilyen nem létezik, de kisimítja a bőrt tartós használattal és valóban csökkenti az enyhe narancsbőrt (nekem ez van) és feszesít, kompaktabb lesz tőle a bőr. Egy a baj vele: soknak tűnik, de például én az egész törzs(has+hát)+popsi+combok részekre használom, így kb 3 alkalomra elég (nem vékonyan felkenve).
Sajnos az ára Magyarorszagon több mint a kétszerese mint amennyiért Olaszországban meg lehet venni (itt akciósan szoktam venni 7-8 euróért).
Egyébként csillagos ötös! Ajánlom mindenkinek, főleg aki diétázik, életmódot váltott vagy éppen formálja a testét, mert nagy segítség a bőrnek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. szeptember 10.