Gerani

Ár:   1800 Ft   Kategória:   Egyéb
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

A krémet feltöltötte: kucire, Módosítva: 2018. július 13.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Egyéb
Bőrprobléma:   Pigmentfoltok

Fülgyulladásra, fülzúgásra, füldugulásra, illetve külsőleg májfoltok ellen használható.

A Havasi kövirózsa hatékony gyulladáscsökkentő és ekcémát gyógyító a fülben és környékén. Kiváló fültisztító, segíti a fülzsír kiürülését. Kisgyermekeknél, érzékeny fülű kutyáknál rendszeres használata megelőzheti a fül begyulladását. A Havasi Kövirózsa halványítja a májfoltokat, szépíti a bőrt.

Hatóanyaga: ALFA és DELTA Klorofil, B5- és C-vitamin, Achromin és Flavonoidok.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

6vilag

Korcsoport: >54
2023. november 1.

Fülem nem szokott fájni, fültisztításra használom, 1-2 cseppecske egy héten 1x- 2x. Erre bevált, szerintem én ezt újra veszem, nekem megfelelt. Nagyon sokáig elég volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2023. november 1.

veronka052194

2019. május 9.

A kutya fülét ezzel szoktam csepegtetni és helyre teszi:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 9.

A kutya fülét ezzel szoktam csepegtetni és helyre teszi:)

kucire

2018. július 7.

Már a második üvegcsét használom. Mikor érzem, hogy fáj a fülem, (elég gyakran szokott) akkor este csepegtetek a fülembe és az esetek többségében reggelre nagymértékben enyhül a fájdalom. Szoktam még pár cseppett az arcomba is maszírozni, úgy vettem észre, hogy halványítja a pattanás utáni foltokat. Újra vevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 7.