Gerard Cosmetics

Ár:   $20   Kategória:   Sminkek szájra
Kiszerelés:   1,75 ml   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: vtina85, Módosítva: 2016. május 12.

Ár:   $20
Kiszerelés:   1,75 ml
Kategória:   Sminkek szájra

Folyékony, matt, magasan pigmentált ajakrúzs.

Pingviaa

2019. november 3.

A Serenity és a Mile High van meg - utóbbit jobban szeretem a Serenity túl barackos (rajtam). Nagyon jó minőségűek, pigmentáltak, tartósak, a Mile High jön velem mindenhova, nagyon szeretem. :) A Skinny Deep pedig már elvileg úton van hozzám, nagyon várom, remélem élőben is olyan szép, mint a képeken. :) Ami számomra negatívum az az ára - kicsit túlárazottnak gondolom, illetve valóban szárítanak. De ezektől függetlenül is szerintem egy nagyon jó termékről van szó, ha lenne több olyan szín, ami érdekelne valószínűleg megvenném.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 3.

gingerbloo

2016. november 29.

Nekem ruby slipper, immortal és cher van meg. mind fantasztikus, nagyon pigmentált, krémes, tartós, csodálatosak, abszolút matt, egy kicsit ugyan ragadósak, meg szárítanak, de minden liquid lipstick ilyen. High-end márka, tehát elég drága 20 dollár körül van, de pl. karácsonykor, blackfriday alkalmával hatalmas leárazással lehet megvenni. Azt senki ne felejtse el, hogy 27% áfát kell fizetni 22 euró feletti behozatal esetén+ 2000 forint a vámeljárási díj. Én összesen 18 ezer forint értékben rendeltem és 6700 lett a díj amit ki kellett fizetnem. Másrészt, a kedves cég, ami amúgy elég nagy sumákolós, az én cosmagolásomra 4 rúzst írt csak fel az összesen 7 termék helyett, 60 dollár helyett pedig 70-et tüntetett fel. A vámhivatal a te saját bevallásod és a banki átutalásod alapján számolja ki az eljárási díjat, szóval ez elvileg nem kéne, hogy gond legyen. Csak gondoltam szólok, hogy maga a cég, mit gerard cosmetics több helyen is szarkavaró, csak a termékeik jók. Amúgy eredeti áron én nem venném meg, 50%-os kuponnal szoktam vásárolni. Ja még annyit, hogy nekem elsőre elveszítették az egész csomagot ( pontosabban a fedex, szóval az nem az ő hibájuk), így elég sokáog tartott mire megjöttek, 2 hónap, de jeleztem és ingyen és bérmentve küldtek egy új csomagot és adtak egy 50%os kódot is.

UPDATE: egy éve megvannak, fejlődtem is, változtam is, így nem vettem belőlük többet, mert nem találtam olyan színt, ami érdekelne. A véleményem azonban változott. Rájöttem, hogy nem szeretm a folyáékony rúzsokat, mert nem bírom, hogy szárítanak. Az immortalt használom talán a legtöbbet, a cher is iagzából jó, tartósak, azok elviselhetők. Azonban a ruby slipper tragédia. Sokszor használrtam, és lepereg, elmaszatolódik, szárít, cserepesedik, szóval az nem valami jó. Még jó, hogy nem fizettem teljes árat. A sima rúzsokat amúgy is jobban kedvelem, szóval ha téged nem zavar, hogy kényelmetlenül száraz de mindeközben még csak nem is tartós, akkor go ahead.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

sarapetris

2016. november 26.

Nagyon jó minőségű, de nem annyira könnyű az egységes felvitel. Nagyon (értsd tényleg nagyon-nagyon) pigmentált.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 26.

jadegirl

2016. május 22.

Nekem három árnyalatom van belőle, a minőségük sajnos nem egységes. Az Immortallal maradéktalanul elégedett vagyok, a színe gyönyörű,a formula a három közül a legjobb,hígabb picit,de mattra szárad és nem szárít. A Ruby Slipper szép is lehetne, de a felvitel után sehogy sem lesz egységes a szín,főleg a alsó ajkak közepén és ráadásul más a formulája (talán a csillámok miatt?) , töményebb, darabos és borzasztóan szárít. A Serenitynek elvileg rózsaszínnek kéne lennie,ehhez képest rajtam barnás-barackos színű,ami egyáltalán nem szép...
A minőségükhöz képest drágák, számomra csalódás. Az nem igaz egyáltalán,hogy "high end" márka,egyszerűen csak rengetett fizetett guru szponzorálja őket,így a magas kereslet miatt el tudják adni ezen az áron.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. május 22.

Glori

2016. február 13.

Fantasztikus. Tegnap hozta a postás, fizetéssel szállítással is minden rendben volt 2 hét alatt megérkezett.
Beszereztem egy pár árnyalatot ( Cher, Mercury Rising, Ballett Slipper,)
Nagyon tartósak, jó az illatuk és gyönyörűen pigmentáltak. Megérték az árukat teljes mértékben

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 13.

Beszereztem egy pár árnyalatot ( Cher, Mercury Rising, Ballett Slipper,)