Gerard Cosmetics

Ár:   $24   Kategória:   Sminkek szájra

A krémet feltöltötte: strangé, Módosítva: 2016. május 12.

Ár:   $24
Kategória:   Sminkek szájra

Matt, pigmentalt rúzsok, melyeket youtube guruk kollaboraciójaval hoztak létre.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

gingerbloo

2016. november 29.

Részletesen leírom mit gondolok a színekről, amik megvannak nekem, és a formulájukról:
Grape soda: élénk kékes lila. A weboldalon mattként van feltűntetve, hát a lószart. Nagyon "vékony" az állaga, kb mint egy ajakbalzsamnak. Ajakceruza nélkül lehetetlen egyenletesen felvinni a színt, mert sok helyen kevésbé ragad az ajkakhoz, ha meg átmész rajta, akkor leszedi az előző réteget. nem tartós, kb egy órán belül elveszíti a szinét és a fényét is. Ezután egy erős rózsaszínes szint hagy maga után, ami végülis jó, de ne várd, hogy egész nap fent marad. Nagyon sokszor kell újra felvinni. A színe csodaszép és egyedi, de nem valami jó állagú.
1995: A csodás Jaclyn Hill alkotta szín, aki azóta már rég elkülönült a márkától botrányok miatt. A szín nagyon jó, barnás, enyhén pirosas tónusú sötétebb árnyalatú nude. Szerintem szinte minden sminkhez menne, hideg és meleg tónusú bőrhöz is. Matt, elég száraz az állaga, nem olyan könnyű felvinni, de nagyon tartós és vízálló, szinte viaszos réteget képez a bőrön. Enyhén szárít. Én ezt bulikba használom legtöbbször, amikor fontos, hogy ne kelljen állandóan azon aggódnom, hogy lekopott-e vagy elmaszatolódott-e az italoktól, illetve hogy smárolás esetén ne kenődjön át az illetőre, hehehehehe. Csak viccelek na. De ez talán a kedvenc színem és formulám is tőlük, de szárít.
French toast: nagyon hasonlít a 1995-re de kicsit narancssárgásabb, enyhén karamelles beütésű. Szatén finish, krémes állag. SZinte minden sminkhez megy ez is, de sokkal kényelmesebb a viselete, nem szárít, de nem is annyira tartós. Ez is egy remek rúzs tőlük.
Fairy godmother: utálom. Gyűlölöm. Valamilyen véletlen során kerülhetett a kosaramba, mert magamtól ilyen ocsmány színt soha nem vennék. Világos pasztel pink, fehér bőrhöz túl világos, sötétebb bőrön túl élénk. Önmagában biztos nem lehet használni, sötétebb ajakceruzával talán, de nekem akkor sem az igazi. Nem hiszem, hogy egy átlagos magyar lányon ez a szín valaha is jól mutatna, nem ajánlom senkinek. Állagát tekintve ugyanaz, mint a 1995, nagyon matt és nehéz felkenni.
Cherry cordial: gyönyörű szín, nagyon nagyon sötét bordó, enyhén kakaóbarna beütéssel. Messziról egészen sötétnek tűnik, szinte feketének. Az én feháér bőrömön (nw10) nagyon jól mutat, leginkább szemsmink nélkül szeretem használni, mert szemsminkkel inkább nude rúzst teszek fel. Matt, de könnyebb felkenni, mint a 1995-t. Tartós, ez is vízálló, viaszos réteggel szárad meg. Enyhén szárít, de nagyon tartós. Egyik legjobb hit a rúzsok közül.
Merlot: nagyon hasonlít a cherry cordial-re, de kevésbé barnőás. Méylségét tekintve talán 1 árnyalattal világosabb, de még így is egy elég sötét rúzs.Annyira száraz az áéllaga, hogy nekem eltört, de használható.
Underground: elsőre szürkének tűnik, de mályva sminkkel, a megfelelő liplinerrel meglepően kellemes szín, világosabb bőrön jobban mutat, mint mediumon. Matt, de nem szárít, tartós, de nem egész napra.
Sangria: sokkal világosabb és pinkebb, mint amire számítasz Egy élénk magenta szín, de nem túl tolakodó. Krémes állagú, szatén finish, azoknak ajánlom, akik szeretnének pink rúzst, de félénkebbek. Féltartós, nem szárít.
Vintage rose: gyönyörű rószazsínes nude, bármihez illene, your lips but better, matt, tartós, nem szárít nagyon, de annyira száraz feltenni, hogy nekem eltört, de ettől független használom.

Teljes árat nem fizetnék érte, főleg, hogy most már feltolták a shipping árát is, Vannak a drogériában jobbak is, szerintem a milani is jobb rúzsokat csinál, de alapvetően meg vagyuk velük elégedve, mert midnig boundle-ben vettem, így olcsón kijöttem a dologból. Áfára és vámra számíts!
Amiatt, hogy nem minden állag midnen színe egyforma, a törés és a szárító hatás miatt 3 csillagot kapnak. Amik jók azok nagyonjók, amik rosszak, azok nagyon rosszak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 29.

Hildo

2016. május 5.

Verhetetlen minőség! Két év alatt sikerült majdnem a teljes kollekciót begyűjtenem, és hát van oka...! Erősen pigmentált és rendkívül tartós! Igényes a csomagolás és viszonylag gyors a szállítás is, viszont sajnos már nem ingyenes! Érdemes az oldalukat rendszeresen figyelni mert rengetegszer akcióznak és az ár töredékéért hozzá lehet jutni a termékekhez, ami kedvezményes árral jóval olcsóbb mint a Magyarországon beszerezhető hasonló minőségű kozmetikumok! Én mindenkinek csak ajánlani tudom!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 5.

Glori

2016. február 13.

Csak azt tudom mondani róla mint a folyékony rúzsaitól, FANTASZTIKUS!! Időben megérkeztek, nem volt gond a szállítással szerencsére minden rendben volt. Ebből is beszereztem pár árnyalatot (1995, Tequila Sunrise, Mai Tai, Kiss&Tell, ) amiből az abszolút kedvenc az 1995! Igazi Velvet Teddy hasonmás. Esti buliban ez volt rajtam rengetegen dicsérték, hozzáteszem 19:00kor kentem fel és 04:00kor ugyanúgy állt egyszer sem kellett újra kennem. IMÁDOM őket. Megérik az árukat

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. február 13.

strangé

2015. május 28.

Nekem a Rodeo Drive es a 1995 van meg,kylie jenner szaj tortenetet szinben ki lehet maxolni ezekkel,eszmeletlen jo minőseg,szep csomagolas,weboldalon folyamatos akciok es ingyenes szallitas a vilag minden pontjara!!!!en 20$ert vettem ezt a kettot ami egy vicc ezert a minosegert,van olyan jo mint a Mac satin es matt ruzsok es a felebe kerul igaz nincs akkora szinvalasztek de talaltok szep nude es elenk szineket is!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. május 28.