Gerovital

Ár:   6684 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   DM, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Bibi, Módosítva: 2012. február 19.

Lelőhely:   DM, Auchan
Kategória:   Hajápolók

A  hajat és a fejbőrt érintő valamennyi problémára. A 20 ampullát tartalmazó készlet az A-, E- és B5-vitaminoknak, valamint az aktív növényi hatóanyagoknak köszönhetően segíti az egészséges hajnövekedést, megelőzi a hajhullást, biztosítja a faggyúmirigyek működésének egyensúlyát, és védelmet biztosít a környezeti hatásokkal szemben.

Bibi

2012. február 11.

Nagyon drága, így nem tudtam 2 hónapig használni. Lehet,h van hatása,de egy ket hét alatt erre nem jöttem rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. február 11.