Gerovital

Ár:   1300 Ft   Kategória:   Lemosók, Tonikok
Lelőhely:   DM, Auchan   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: CherryPie, Módosítva: 2016. július 1.

Lelőhely:   DM, Auchan
Kategória:   Lemosók, Tonikok

A terméket az arc és a nyak bőrfelületeinek ápolására, tonizálására és hidratálására fejlesztették ki, a sminkeltávolítás kiegészítőjeként. Az antioxidáns és hidratáló hatást a szerves mákolaj és az Aquaxyl kombinációja biztosítja. Tartósítószermentes formula.

laanna

2020. január 24.

Tipikus impulzusvásárlás volt, sosem hallottam a márkáról, de meggyőzött az, hogy nem láttam alkoholt az összetevők között. Nagyon örülök neki, hogy kipróbáltam, mert imádom. Nem hagy ragacsos érzetet, nem irritál, az illata is visszafogott. Koreai tonikokat szoktam használni, de azt hiszem ez is felér hozzájuk.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 24.

AnnaLAKK

2019. október 20.

A Gerovital márkától először egy hidratáló arckrémet vettem amit nagyon megszerettem csodás volt tőle a bőröm. Ilyen tapasztalatok utána már bátran nyúltam a Gerovital tonikjához, amit nem bántam meg. Az én bőrömnek ami arccsont részen száraz és a T vonalban pedig hajlamos zsírosodni, pont ideális ez a tonik. Nyáron például, ha nem akartam a nagy meleg miatt hidratálót használni reggel, csak ezzel a tonikkal töröltem át az arcom. Napközben pedig arcpermetekkel hidratáltam este pedig arckrémmel a nagy hőségben nekem ez jött be. Ezt a tonikot nekem találták volna ki nem csíp nem szárít számomra ideális, ellentétben mondjuk a Garnier érzékeny bőrre való géltonikjával ami teljes kudarc volt, talán így tudom összehasonlítani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 20.

Kokapu

2019. január 30.

Drogériás szinten ez egy elég jó tonik, jó választás lehet annak, aki alkoholmentes tonikot keres. A kiszerelése praktikus. Csodát nem tett, de a dolgát elvégezte.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. január 30.

Hidratálók: Propylene Glycol, Caprylyl Glycol

Ricinusolajból előállított felületaktív anyag és emulgeálószer.