GHD

Ár:   £129   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: j.sule, Módosítva: 2021. november 24.

Ár:   £129
Kiszerelés:
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A tengerparti, természetes hatású fürtökért és mély hullámokért; a ghd curve® creative curl kúpvas egyedülálló 28 mm - 23 mm kúpos résszel rendelkezik, amely természetes hatású fürtöket és hullámokat képes létrehozni, gyönyörű tengerparti hatást vagy elbűvölő loknikat A készülék hideg hegye biztonságosan lehetővé teszi a göndörítést, a beépített biztonsági állvány pedig lehetővé teszi, hogy a hajsütőt biztonságosan letegye formázás közben. További praktikus funkciók közé tartozik a professzionális hosszúságú vezeték, amely lehetővé teszi a rugalmas formázást, az automatikus alvó üzemmód 30 perc használat nélkül töltött idő után, valamint az univerzális feszültség, így a készüléketa világ bármely pontján használhatja.

Ár: 40.000 , Eladó: j.sule
Állapot: Kevésszer használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel a 4-6-s vonalán Mamut és Nyugati között. Nem postázok.