GHD

Ár:   74 930 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A krémet feltöltötte: Moncica, Módosítva: 2015. november 25.

Ár:   74 930 Ft
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A készülék bármely hajtípushoz tökéletes választás. Szabadalmaztatott tri-zone™ technológiájával minden textúrájú hajat 20 másodperc alatt megszelídít.

A készülék váza nem melegszik fel, az aerogél szigetelésnek köszönhetően még 45 perc hajformázás után is hideg a készülék külseje.

A ghd technológiájának köszönhetően a készülék nem roncsolja a hajat, hiszen a túlmelegedést az egyenletes hőelosztást rendszerrel akadályozza meg. Az ideális 185 fokos hőmérsékletnél nem melegszik tovább a készülék.

Univerzális feszültséggel bír, így a világon bárhol könnyedén és egyszerűen használható.

Pandácska

2015. február 17.

1 éve már nézegettem ezt a gépet, de utána egy hosszabb időre leálltam a hajvasalással így lemondtam róla. Növeszgettem a hajamat, de most kb. elegem lett belőle, annyira nagy a tömege, hogy muszáj vasalnom, sokkal jobban tetszik úgy az végeredmény. Mivel a hajvasalás megint az életem része lesz, gondoltam itt az ideje ezt a profi gépet kipróbálni. Azt nem gondolom, hogy egyáltalán nem árt a hajnak (bár jó lenne, ha igaz lehetne), de azt elhiszem, hogy sokkal kevesebb kárt okozok vele, mint az olcsóbb hajvasalókkal. Sikerült akciósan lecsapnom egy fehér készülékre és most van hozzá egy rose gold roll bag is. Az ára sokkal kedvezőbb volt, mint egy évvel ezelőtt. Egy használat után írom meg ezt a véleményt, mert olyan nagy hatást gyakorolt rám, de később biztos fogom frissíteni. Már a vasalónak a doboza is ámulatba ejti az embert, annyira gyönyörű. Látszik, hogy minőségi termékről van szó. A roll bag nagyon ötletes és szép is. A gép csodaszép, jó hosszú a kábele, ezért kényelmesebb használni. Zenèl, mint egy gyerekjáték, mi kell még? :D Pár másodpercen belül felmelegszik, így nem kell rá várni, bár a régi gépeim is hamar felmelegedtek. Szóval kivasaltam vele a hajamat és közben nagyokat pillogtam, hogy milyen gyorsan haladok, csak egyszer kell egy tincset áthúzni és azonnal teljesen egyenes lesz. A hajam sima, szuper puha és végre nem szöszös. Megmondom őszintén, engem azonnal levett a lábamról ez a kis fehér csoda. Olyan vele kivasalni a hajat, mintha csak megfésülködne az ember, a hatása pedig csodálatos, sokkal szebben dolgozik, mint az általam kipróbált hajvasalók. Azt hiszem röviden és tömören annyi, hogy vannak a hajvasalók és van a ghd. Ha az egyenesség tartósabb lesz a hajamban, mint az eddigi gépekkel, komolyan írok nekik egy köszönő levelet :) Igen, ajánlom!!
Update: És igen, az egyenesség tartós, nem kell a hajamat naponta vasalni, mint a régebbi hajvasalóimmal. Nem alszom el, megmarad a formája. Ezt eddig még egy gép se tudta nálam elérni. 5 helyett 6 csillag, ha lehetne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. február 17.

tamusgirl13

2014. október 6.

Pontosan úgy, ahogyan a többiek is írták előttem: ez a hajformázó egy csoda! Nekem festett szőke, vékonyszálú, félhosszú, elég rendesen tönkrement hajam van. Amire oda kell figyelni a használatával kapcsolatban, hogy az ilyen hajtípusoknál nem szabad egynél többször átvasalni egy tincset. Ugye én, mint jobb hajra vágyó halandó mohó módon huzigáltam a hajamban, mondván, hogy ettől majd rendbejön... hát nem így lett, kicsit tönkretettem elöl a babahajaim, de ezek egyébként a következő mosásnál kijöttek volna szerintem. Na mindegy a következő használatánál már sokkal okosabb voltam... és hát igen, egy CSODA... remélem évekig fogom tudni használni:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 6.

orange01234

2014. szeptember 19.

Csatlakozom az előttem szólókhoz, valóban más ez a vasaló mint a többi. A lapok könnyen siklanak a hajon, nem húzza, nem tépi, nagyon szép hullámokat lehet vele készíteni törés nélkül.

Én ritkábban használom, reggel kb 5 perc alatt ki tudom vasalni hullámos, erős szálú hajam ezzel a kis csodával, mivel elég egyszer áthúzni minden tincset.

Nekem megérte az árát, mert olcsóbban jutottam hozzá, most egy darabig nem kell költenem keratinos hajegyenesítésre:)

Ha hullámos hajhoz van kedvem olyan csinálok, ha egyeneshez, akkor olyat, szóval váltogathatom kedvemre.

Az a jó benne, hogy sokáig a hajban marad a forma, nekem pl. a régi vasalókkal az volt a bajom, hogyha egyszer kiegyenesítettem, akkor utána alig tudtam hullámot belevasalni.

Itt viszont akár percenként váltogathatom a kedvem, megtartja a hajam a hatást (egyenest, vagy göndört).

Amikor bekapcsolom, pillanatok alatt felfűt, kb 5 mp és használhatom is, egy csilingelő hang jelzi, ha elég meleg. A bekapcsoláskor pedig zenél:)

Szeretem, és pont:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. szeptember 19.

Szeretem, és pont:)

Dindy

2014. június 18.

Ezt a hajvasalót kértem szülinapi ajándéknak páromtól. Munkatársam ajánlotta, akiről utolag tudtam meg, természetes göndör haja van. Ha nem mondja, hetekig észre sem vettem volna, olyan gyönyörü egészséges-fényes haja van. Hát ezzel a csodával vasalgatja. Szoval engem meggyőzött és akarooooom! Sajnos az én kis Remingtonom nem hoz ilyen szép vègeredményt. :(
Ha igazán tuti hajvasalóra akartok beruházni, ezt ajánlom. Nem olcsó de cserébe megváltozik a jó hajvasaló fogalma, a mérce tuti feljebb kerül ;)

Végülis a 4-es ghd tipust kaptam meg a szülinapomra. Nem olyan fullos, mint az eclipse, de még így is megvan az a wow hatás. A hajam csillogó és szuper egyenes! És nem roncsolja a hajamat mint a regebbi vasalók. Külön plusz pont az extra hosszú vezetékért!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 18.

petra

2014. január 21.

Tényleg igazi wow-cucc, a fodrászomnál próbáltam ki, egész más, mint az átlag hajvasalók. Nekem mindig óriási para, hogy 200 fokon elégetik a vastagszálú hajamat (mert elvileg kell ez a hőfok a formázáshoz), de ez a kis kütyü nem melegszik tovább 180 foknál, mégis jól szuperál. A fodrász szerint képes felismerni, hogy mekkora mennyiségű és milyen típusú hajat fogtál be vele, és ahhoz igazít mindent. Plusz le van kerekítve a széle, így tök ügyesen lehet vele hullámokat vagy csigákat is kreálni. Szóval most elkezdtem gyűjteni egy saját eclipse-re..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. január 21.