GHD

Ár:   £179   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2022. augusztus 1.

Ár:   £179
Kiszerelés:
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

Professzionális, ionos hajszártó, mely újgenerációs motorjának köszönhetően hosszú élettartamú és 120km/órás sebességgel képes levegőt fújni. A 3 méteres kábellel és az előző hajszárítókhoz képest könnyebb súllyal garantált a kényelmes használat.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia
Borostyan

Madi

2022. augusztus 2.

Ez egy minden szempontból igazán minőségi hajszárító. Konkrétan az alacsonyabb fokozat is erősebben fúj, mint az eddig használt hajszárítóim maxon, a második fokozat pedig valóságos hurrikán. (Simán lefúj apróbb dolgokat a fésülködőasztalról, ha mellette használod.) Ha soha nem használtál még profi hajszárítót vagy egyszerűen a gyengébbekhez vagy szokva, kell egy pár alkalom, míg belejössz a használatába, meg hogy ezzel nem lehet csak úgy finoman megfújkálni a hajat, mert szétviszi.

A hideg fokozat itt ténylegesen hideg, nem pedig langyos, ahogyan a legtöbb gépnél. A meleg valamivel melegebb, mint az átlagos hajszárítók első fokozata, a forró pedig valóban forró, hogy tuti legyen a hajformázás.

Nagyon kényelmes vele hajat szárítani, egyáltalán nem nehéz tartani, nem vészesen hangos és nem is az a "visítós" hangú. Azok is imádni fogják, akik hajszárítás közben formáznak hajat (pl hullámokat körkefével, nem pedig utólag vasalóval), ugyanis a precíz szűkítőnek köszönhetően gyönyörűen lehet vele dolgozni. Én egyébként limitált pasztellkék színben vettem meg és egyszerűen imádom! (Képeket és hosszabb beszámolót találtok a blogomon.)
Ennek ellenére nem gondolom úgy, hogy minden nőnek szüksége van rá, sőt, szerintem csak egy bizonyos hajhossz/hajmennyiség után érdemes benne gondolkodni, különben nem lesz annyira kihasználva a tudása/teljesítménye, hogy megérje ilyen baromi nagy összeget kiadni rá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. augusztus 2.