GHD

Ár:   100 000 Ft   Kategória:   Hajformázók
Kiszerelés:     Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Pirosarany, Módosítva: 2020. május 19.

Ár:   100 000 Ft
Kiszerelés:
Lelőhely:   Hiányzik. Feltöltöm
Kategória:   Hajformázók

Felismeri a haj igényeit és folyamatosan alkalmazkodik hozzá. A ghd innovatív Ultra Zone technológiája a stílusos hőmérsékletet állandóan 185 ° C-on tartja, és biztosítja az egyenletes hőeloszlást az egész Styler lemezben. A lekerekített ház lehetővé teszi a fürtök, hullámok és a tökéletesen kiegyenesített haj könnyű létrehozását, és a precízen hengerelt lemezeknek köszönhetően a hajformázó könnyedén átcsúszik - az abszolút törésmentes stílus érdekében. Más funkciókkal, például az univerzális feszültséggel, a mindössze 20 másodperces felmelegedési idővel, egy 2,7 ​​méter hosszú, rugalmas kábellel és az alvó üzemmóddal, amely 30 perc elteltével automatikusan kikapcsol használat nélkül,

blckplstc32

2021. február 7.

Csatlakozom az elottem szolohoz! Heti 1-2x mosom a hajam es ket hajvasalas kozott nem kell rasegiteni, egyenes marad, meg paras idoben is! Azt hittem csak reklamfogas amit irnak/mondanak rola, de abszolut megeri az arat :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 7.

Barbossa86

2020. július 16.

Ez a hajvasalo game changer! Eloszor a L’oreal 3.0 steampodjat vettem meg, de botranyosan leszerepelt!Ezt es a steampodot ossze sem lehet hasonlitani.
Szerintem a goz egyszeruen nem minden hajra csodaszer,sot....na de ez a kis masina a hajvasalok non plus ultraja!
Siklik a hajon,a vegeredmeny fenyes pihe-puha szogegyenes haj .
Nekem rengeteg hajam van es nagyon gondor,de kb 5-10perc alatt vegeztem a vasalassal.
Imadom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 16.

Siklik a hajon,a vegeredmeny fenyes pihe-puha szogegyenes haj .
Imadom!