GHD

Ár:   65 900 Ft   Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A krémet feltöltötte: evilshedevil, Módosítva: 2014. július 16.

Ár:   65 900 Ft
Kategória:   Szépítő elektronikai eszközök

A csillogó arany díszítésű ghd gold V készülékek kerámiás borításuknak köszönhetően felsőfokú hővédelmet biztosítanak, így kímélik a haj szerkezetét, mégis tökéletesen ragyogó frizurát készíthetünk velük. A mozgatható, lekerekített formájú lapoknak köszönhetően hullámos, bongyor és a kifogástalanul egyenes frizura készítéséhez is tökéletesek. A bekapcsolástól számított 15-20 másodpercen belül elérik az üzemi 185 fokos hőmérsékletet. Kutatások által bizonyított, hogy ez a hőfok még nem roncsolja a haj szerkezetét. A tökéletes munkát az egyenletes hőelosztás garantálja.

A hajformázók rendkívül biztonságosak, hiszen alvó állapot funkciója miatt, használat után 30 perccel kikapcsolnak. A készülékek univerzális feszültséggel bírnak – így a világ bármely pontján használhatók.

A ghd gold V széria hajformázói három különböző méretben állnak rendelkezésre: classic, max és mini styler.

sziiszaa

2019. február 28.

Kb. 1,5 éve használom. előtte 3 másik márkát próbáltam. Árban ez volt a legdrágább, de sokkal jobban ki tudom vasalni vele a hajam (gyorsabban, tartósabban) mint az eddigiek. Erős szálú és hullámos a hajam, de gond nélkül elbánik vele. MÉGIS le kell vonnom egy csillagot, mert iszonyatosan felmelegedik -nekem legalábbis- a külső része is és olyankor nehezebben tudok "ráfogni" a hajamra.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. február 28.

Andyka09

2017. október 20.

A platinum típusát használom kb. 3 hete.Az előző hajvasalóimhoz képest egy igazi csoda,pedig előtte sem használtam annyira rosszakat. Az én rakoncátlan göndör hajamat is totál kiegyenesíti.És ami a legjobb,hogy elég egyszer kivasalnom,a következő hajmosásig egyenes marad.A többi hajvasalómnál sajna minden nap kellett egy kicsit utána vasalni.Egyszóval én imádom :D Igaz kicsit borsos az ára,de megéri,hogy nem teszem tönkre a hajam.És a termékeik is nagyon jók.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 20.

relaj

2017. január 17.

Nagyon jó termék, csak ajánlani tudom! A titka az, hogy folyamatos a hőleadása a hajszálak felé, nem szívja el a haj hossza a hőt, ezért nem kell kétszer-háromszor végighúzni a tincseken, tehát ezért sem károsítja annyira a hajat. És azért sem, mert a maximum hőfok, amire felmelegszik szintén egy olyan határ, amit még elbír a haj, de mindenképpen használni kell hővédő spray-t is.
Az én hajamat fényessé és hosszú ideig simává teszi, bár eleve csak épphogy hullámos, de akkor is tartós a hatása. Egyik barátnőmnek is ajánlottam, akinek erős szálú és hullámos a haja, azóta ő is és a húga is vett egyet-egyet. Nagyon szereti, tartósan egyenesíti a haját, mindez hajmosástól hajmosásig tart, szóval csak jót lehet mondani erről a hajvaslóról!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. január 17.

h.ancsi89

2014. december 8.

Szóval akkor...:)
Nagyon kényes vagyok a hajamra, mindenféle ápolót, hővédőt használok és ha egy szál már nem úgy áll, ahogy kellene, háát akkor az hatalmas probléma ám! :D
Elég régóta vasalom a hajam, mindig jó minőségű hajvasalókat használtam, Remingtonok, most legutóbb Ga.ma - tourmalinos-laser ionos (szóval már vele is elégedett voltam, jó pár éve tökéletesen működik). Részt vettem 4 brasil cacaus tartós hajegyenesítésen is (igen tudom, hogy hosszútávon sajnos nem túl jó, mivel roncsolódik a haj, ahogy beleégetik ezt az anyagot, de a szuperfényes, egyenes hajra, amit neki köszönhetünk nagyon rá lehet ám kapni :D). Már régóta tervezgettem, hogy jó lenne egy komolyabb hajvasaló, olvasgattam különböző márkák és típusok után, a GHD rögtön felkeltette az érdeklődésemet. Mikor viszont megláttam az árakat, hát majdnem dobtam egy hátast, valóban elég drágák.
Csajok, javaslom, hogy böngésszétek gyakran a különféle hirdetési oldalakat, képzeljétek, nemrég megláttam ezt a kis vasalót és az Air hajszárítót egy hirdetőnél, gyorsan fel is hívtam és megbeszéltük, hogy találkozunk az ügyben. Így kb. a hajvasaló áráért sikerült a 2 termékhez hozzájutnom, 1-2 hónapig használta a kedves fodrász hölgy, sajnos allergia miatt abba kellett hagynia ezt a csodás szakmát, ezért adta el őket. Tegnap próbáltam ki mindkettőt, a hajszárító elég nehéz az előzőmhöz képest, persze profi cuccról van szó, így érthető, hogy nem olyan kis egyszerű műanyagocskából készült. :) Nagy teljesítményű, gyorsan szárít. Aztán jött a V Gold, húú csak úgy siklott a hajamon, még az alsó töredezett részeken is...:D Nagyon gyorsan felmelegszik, tényleg szinte 15-20 mp, csipog amikor elérte a hőfokot. Kíváncsi leszek hosszútávon hogyan válik be, mert a brasil miatt most ugye eleve egyenesebb a hajam, majd kiderül, ha megy ki a hatása. ;) Viszont így előre megelőlegezem neki az 5 csillagocskát, mert már 1 használat után is érezni a különbséget közte és egy középkategóriás hajvasaló között. Persze az Eclipse lett volna az álom, nem tudom az mivel tudhat többet, de azt hiszem így azért elég jó bizniszt csináltam. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. december 8.

Szóval akkor...:)

evilshedevil

2014. július 10.

Elképesztően jó minőségű hajformázó. Amíg nem próbáltam ki, nem gondoltam volna, hogy hajformázók között ekkora különbség lehet. Nem teszi tönkre a hajam, álomkönnyű használni és végre nem sprőd a hajam egyenesítés (vagy göndörítés) után, hanem puha és fényes!   Olvass tovább a blogon >>

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. július 10.