Ghost

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök

A krémet feltöltötte: banyadék, Módosítva: 2021. április 26.

Virágos-Zöld

Illatösszetevők: Bazsarózsa, Bergamott, Gyöngyvirág, Tea

nagyilda

2015. június 8.

Még külföldön kaptam ajándékba, talán életem harmadik parfümje, itthon akkor még nem volt elérhető. (boltokban most sem látom)
hosszú időre ez lett a signature illatom...és mindig visszatérek hozzá, vagy a hozzá hasonló citromos illatokhoz. Az édeset nem igazán kedvelem.
Mégis azt kell mondjam, hogy a citrusossága mellett van benne vmi édeskés, krémes finomság, de nem rózsaszín, hanem zöld , ha érthető, amit kifejezni szeretnék a színekkel :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 8.