Gianfranco Ferre

Ár:   €33, €42 és €58   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Vaslady, Módosítva: 2019. június 3.

Ár:   €33, €42 és €58
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Fejjegyek: pomelo, fekete ribizli, málna

Szívjegyek: jázmin, frézia, rózsa olaj

Alapjegyek: fehér fa, szantálfa, cédrus

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Vaslady

2020. augusztus 26.

2019. június 12
Könnyű gyümölcsös illat,amiben a fekete ribizli a domináns,és igy nekem nyári hangulatom lesz tőle.
Az illat jellemzője inkább a gyümölcsösség,a fekete ribizli mellett jól kivehető a pomelo,és a málna.
Itt most nekem a virágok nem hangsúlyosak,inkább csak a leszáradásnál bújik elő a frézia,rózsa olaj és a cédrus.
Kellemes illat,nem hivalkodó,de mégis magabiztos nő benyomását kelti.
Az üvege is szép,és nem mellesleg nem horribilis az ára sem.
Esélyes a beszerzése,kellemes meglepetés ez az illatvilág :).
Update:Új tesztelés,lehet,hogy nem a nyári melegben és a tél hozza ki,de most a virágok a dominánsak.
Rózsaolaj,szantálfa,cédrus...majd szépen jönnek a gyümölcsök is,de igy hidegben inkább a virágos arcát mutatja.
Tavaszi-nyári kedves illat 😊
2020.8.24.
Beszerezve, igaz nem most van itt az ideje, de mivel ma eléggé hűvös a reggel, őt fújtam. Továbbra is fent tartom, hogy a virágok a dominánsak a bőrömön.Romantikus rózsa 🌹 felhő ⛅, szeretem 😊

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

2019. június 12
Kellemes illat,nem hivalkodó,de mégis magabiztos nő benyomását kelti.
Az üvege is szép,és nem mellesleg nem horribilis az ára sem.
Esélyes a beszerzése,kellemes meglepetés ez az illatvilág :).
Tavaszi-nyári kedves illat 😊
2020.8.24.