Gianfranco Ferre

Ár:   12 170 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Lapo, Módosítva: 2020. december 9.

Ár:   12 170 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Fejjegyek: bergamott, citrom, koriander, mandarin, narancs, oszmantusz, őszibarack

Szívjegyek: frézia, írisz gyökér, jázmin, kardámom, pézsma, rózsa

Alapjegyek: borostyán, cédrus, pacsuli, szantálfa

Gianfranco Ferre Gieffeffe Bianco Assoluto fújósok
Ár: 400 Ft, 650 Ft, 1100 Ft - Min. 3 db fújóstól -10% a jelzett árakból , Eladó: Lapo

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Lapo

2021. május 29.

Zavarba ejtő.. nagyjából minden tekintetben.. figyelembe véve árát és azt amit ad, felvetődik a kérdés, hogy szükséges-e többet költeni parfümre.. de ne szaladjuk ennyire előre.
Próbáltam anno a sima Gieffeffe-t.. egyrészt inkább női illatnak éreztem, másrészt picit ideje múltnak.. még úgy is, hogy imádom a régebbi illatvilágokat.
Kíváncsi voltam erre a változatra, bár elég kevés véleményt találni róla.. már próbálva, szerintem nagyon méltatlanul.
Végtelenül simulékony, maximálisan unisex illatként virágos, friss, puha, érdekes módon mégis melengető, tavasztól őszig hordható nagyon igényes illatvilág. A sok összetevő ellenére semmi kivetnivaló, karc, oda nem illő akkord nincs benne. Baromi szerethető, egyszerűen egy kellemes illatnak gondolom, nagyjából bárki részére 30 év fölött. Hétköznapokra is úgy ad egy senki számára nem bántó, a legkevésbé hivalkodó, de kellemes és igényes aurát, mint egy elegánsabb eseményen.. nagyon sokoldalúnak gondolom.
Óriási meglepetés számomra, egy fricska a 20+ ezer Ft-os parfümökre nézve.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 29.

Óriási meglepetés számomra, egy fricska a 20+ ezer Ft-os parfümökre nézve.