Gigi Cosmetic Laboratories

Ár:   15 100 Ft   Kategória:   Szemkrémek
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Bőröregedés

A krémet feltöltötte: Schmetterling, Módosítva: 2014. március 31.

Ár:   15 100 Ft
Lelőhely:   kozmetika, online
Kategória:   Szemkrémek
Bőrprobléma:   Bőröregedés

Luxus szérum, amely csökkenti a puffadtságot, enyhíti a sötét karikákat és csökkenti az apró ráncokat. Hidratál, a nedvességet megtartja. A fáradtság jeleit minimalizálja. Puhaságot és rugalmasságot biztosít, a sérüléseket orvosolja.  Nőknek és férfiaknak is ajánlott minden bőrtípusra. Használja a szérumot reggel, hogy megvédje szemét a nap során a környezeti ártalmaktól, majd este újra használja frissítés, regenerálás, hidratálás céljából. Feszesítő alapként is szolgál az intenzív szemkrém alatt.

Gemini81

2015. december 6.

Két tubussal használtam el, könnyen beszívódik, lehet rá sminkelni. Nem allergizál.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. december 6.