Gigi Cosmetic Laboratories

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Hales, Módosítva: 2016. március 4.

Lelőhely:   kozmetika, online
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kellemes bőrszín árnyalatú, nagy fedőképességű paszta, mely a bőrfelület esztétikai hibáit jól elfedi, emellett fertőtlenítő, gyulladásellenes hatású.
Gyógyhatását, teafaolaj tartalma is fokozza.

Floree

2018. november 14.

Még valamikor 8 éve kaptam a kozmetikustól egy ilyen korrektort, a ragyás arcom rendbetételét célzó nagykezelés után, ami valahol szenvedés volt, de megváltás is. Még mindig van belőle egy kicsi.
Habár mostanában nincsen sok pattanásom (lehet ez a fogigátló miatt is van..), de ha van akkor rögtön lekezelem ezzel a kis korrektorral. Szépen leszárítja pattikat, és gyorsan gyógyítja az utánuk maradó heget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 14.

Kardosalfi

2016. augusztus 12.

Hatékonyan elfedi és leszárítja a pattanásokat és a gyulladást.Az egyik leghatékonyabb gyógykorrektor,amivel találkoztam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 12.

Anemone01

2016. augusztus 6.

Szépen eltakarja a pattanást és néha vissza is húzza azt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 6.

Szépen eltakarja a pattanást és néha vissza is húzza azt.