Gigi Cosmetic Laboratories

Ár:   6500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   kozmetika, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: Hales, Módosítva: 2016. március 4.

Lelőhely:   kozmetika, online
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kellemes bőrszín árnyalatú, nagy fedőképességű paszta, mely a bőrfelület esztétikai hibáit jól elfedi, emellett fertőtlenítő, gyulladásellenes hatású.
Gyógyhatását, teafaolaj tartalma is fokozza.

Josie

2016. május 10.

Igazán hatékony, valóban szépen elfedte aztán 1-2 nap alatt leszárította a csúnya pattanásokat! Azért is szerettem nagyon, mert úgy gyógyított, hogy közben meg eltakart! Nagyon jó, egy ilyen gyógykorrektor sem művelte azt, amit ez tud! Ajánlom! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 10.

Hales

2016. március 8.

Középiskolás koromban életmentő volt, szépen elfedte és leszárította a pattanásaimat, mást nem is nagyon használtam. Ma már szerencsére nincs nagy szükségem a fedésre, de azért néha-néha még mindig kijön rajtam egy-két patti, amiket szépen a helyére tesz. 5 csillag, bár az ára nem igazán szívderítő.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 8.