Gillette

Ár:   799 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok
Kiszerelés:   5 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Marcsus, Módosítva: 2016. június 9.

Kiszerelés:   5 db
Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Eldobható borotva férfiak számára

Krómbevonat a pengék hosszantartósága érdekében. Síkosító anyagokat tartalmazó krémezocsík a hozzáadott kényelemért. Könnyu UltraGrip nyél a nagyszeru irányításért.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

dunaimano

2018. január 21.

Páromnak szoktam ezt venni, de időnként én is használom. A legegyszerűbb eldobható borotva, de azok között a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 21.

Marcsus

2016. május 26.

Én ebben a krémezőcsíkos megoldásban nem hiszek, de egyébként is használok mellé borotvahabot. Az utóbbi időkben használt borotváim közül a jobban közé tartozik, pár alkalmat simán kibír, nem nyúzza le a bőröm és egész gyorsan haladok vele, viszont a hónaljamon nem érzem tökéletesnek a hatását, mintha hagyna ott pár miliméternyi szőrt, legalábbis érzetre. Egyébként nem tartom drágának drogériás viszonylatban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 26.