Gillette

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Szépítő eszközök

Ötpengés női borotva nedvesítőcsíkokkal, ami a hajlatokból is szinte maradéktalanul eltávolítja a szőrt. Az utántöltő fejek egyenként csomagoltak és vízállóak, a tapadókorongos fali borotvatárolóban tarthatók.

TKataa

2019. július 20.

Kiváló termék. Könnyen, gyorsan lehet vele dolgozni. Nem sérti és irritálja a bőrt. Puha bőrt eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 20.

PiciBrigii

2019. július 9.

Mindig eldobható borotvákat használtam, és meguntam, hogy úgy néz ki után a szőrtelenített felület ahogy... Akartam egy normális borotvát, hátha az segít, erre esett a választásom. Egyszer használtam csak, de nagyon jó!! Eléggé siettem és mégse vágtam meg semmimet, a már meglévő (eldobható borotva okozta) "sebeket", kipattogzott részeket nem bántotta, holott ezeket a részeket az eldobható borotvák mindig csúnyán felsértették. Nem kell 20-szor átmenni egy részen, egyből eltávolít minden szőrt, nem érzem egyébként utána száraznak a lábaim pl. Eddig csillagos ötös, remélem a fejét/ pengéket nem kell túl gyakran cserélni, de még updatelek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 9.

Vivus94

2019. június 24.

Ennél még nem találtam jobb megoldást.Nagyon sima lesz utána a lábam, szépen hidratálja és nem engedi teljesen kiszáradni a frissen borotvált bőrfelületet. Nem pattogok ki tőle, viszonylag sokáig megőrzi pengéinek élességét is. Nem a legolcsóbb borotva, de valahogy mindig fittyet hányok rá és a kosaramban landol újra és újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

Andika1601

2018. július 3.

Rėgòta hasznàlom.Gillette sensitive borotva zselėvel hatàsos de valamikor a Wilkinson hydro silk borotvàt jobbnak ėrzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 3.

Mira88

2018. június 14.

Nagyon régóta használom. Nehezebben hozzáférhető részeken is hatásos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Nagyon régóta használom. Nehezebben hozzáférhető részeken is hatásos.

balazskrisztii

2018. május 26.

Ég és föld a különbség egy hárompengés és egy ötpengés borotva között. Örülök, hogy rátaláltam. Szép a végeredmény, soha nem vágtam meg magam, mióta használom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

pnehv72

2017. május 25.

Egyszerűen tökéletes! Jól dolgozik tisztítani is könnyű. Csak ajánlani tudom. Igaz árban nem olcsó de megéri. Próbáltam más "márkát"( wil.)ami a nyomában se érhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 25.

corsica

2017. február 13.

Évek óta ezt a borotvát használom és mai napig nem merült fel bennem semmilyen kritika vele kapcsolatban. Kíméletes a bőrhöz, nem is emlékszem rá, hogy valaha megvágtam volna vele magam. Pedig előfordul, hogy borotvahab nélkül használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 13.

Closet

2016. november 21.

Hihetetlenül puhává teszi a lábaimat, és nem is pattogzok ki tőle, pedig nagyon érzékeny a bőröm. Elég drága, de szerintem megéri az árát!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 21.

umpalumpa

2016. augusztus 18.

Inkább 3 pengést szoktam használni, de lefosztották teljesen a boltot, így bár borsos az ára, de kellett valami jóféle borotvapenge. Nyelem van itthon hozzá.
Annyira csúszik önmagában vízzel, hogy nem kell hozzá hab, amíg el nem kopik a krémcsík. Olyan jól megkopaszt, hogy 1 nappal tovább meghagyhatom a "hónajkutyust". Sajnos a kipattogást ezzel sem tudtam elkerülni, de azt csak gyantával tudnám valamennyire leredukálni.
Igazából egy kicsivel jobb, mint a 3 pengés, talán tovább is bírja a munkát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 18.

Igazából egy kicsivel jobb, mint a 3 pengés, talán tovább is bírja a munkát.