Gillette

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök

A krémet feltöltötte: annapanni, Módosítva: 2013. június 21.

Kategória:   Szépítő eszközök

Ötpengés női borotva nedvesítőcsíkokkal, ami a hajlatokból is szinte maradéktalanul eltávolítja a szőrt. Az utántöltő fejek egyenként csomagoltak és vízállóak, a tapadókorongos fali borotvatárolóban tarthatók.

Wilfur

2021. február 17.

Azóta mintha picit megváltozott volna a külseje. Bár drága, de nagyon jó ez az 5 penge. A 3 pengésektől vagy vérzett, vagy pöttyös volt utána a lábom. Az 5 pengés tökéletesen borotvál, kényelmes használni. Ha veszek egy csomag fejet ami vagy 4-5 ezer forint és 4-5 van benne, akkor szerintem legalább fél évre elég, de talán még többre is. Ha összesíteném hány csomag 3 pengést veszek, akkor lehet ugyan ott tartok árban, csak rosszabb minőség. Egyszerre sok agy borotváért, de megéri

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 17.

PiciBrigii

2020. június 18.

UPDATE

Azóta is használom, maximálisan elégedett vagyok vele, csak ajánlani tudom.

Mindig eldobható borotvákat használtam, és meguntam, hogy úgy néz ki után a szőrtelenített felület ahogy... Akartam egy normális borotvát, hátha az segít, erre esett a választásom. Egyszer használtam csak, de nagyon jó!! Eléggé siettem és mégse vágtam meg semmimet, a már meglévő (eldobható borotva okozta) "sebeket", kipattogzott részeket nem bántotta, holott ezeket a részeket az eldobható borotvák mindig csúnyán felsértették. Nem kell 20-szor átmenni egy részen, egyből eltávolít minden szőrt, nem érzem egyébként utána száraznak a lábaim pl. Eddig csillagos ötös, remélem a fejét/ pengéket nem kell túl gyakran cserélni, de még updatelek. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 18.

UPDATE

Azóta is használom, maximálisan elégedett vagyok vele, csak ajánlani tudom.

aniko_farago

2020. május 31.

Rengeteg borotvát próbáltam már mert a bőröm mindentől kipattog,de ez a borotva nem irritálja a bőröm.Nem vágom meg vele magam és a pengéje is sokáig éles marad.Az ára kicsit drága de akciósan szereztem be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 31.

TKataa

2019. július 20.

Kiváló termék. Könnyen, gyorsan lehet vele dolgozni. Nem sérti és irritálja a bőrt. Puha bőrt eredményez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 20.

Vivus94

2019. június 24.

Ennél még nem találtam jobb megoldást.Nagyon sima lesz utána a lábam, szépen hidratálja és nem engedi teljesen kiszáradni a frissen borotvált bőrfelületet. Nem pattogok ki tőle, viszonylag sokáig megőrzi pengéinek élességét is. Nem a legolcsóbb borotva, de valahogy mindig fittyet hányok rá és a kosaramban landol újra és újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 24.

Andika1601

2018. július 3.

Rėgòta hasznàlom.Gillette sensitive borotva zselėvel hatàsos de valamikor a Wilkinson hydro silk borotvàt jobbnak ėrzem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 3.

Mira88

2018. június 14.

Nagyon régóta használom. Nehezebben hozzáférhető részeken is hatásos.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 14.

Nagyon régóta használom. Nehezebben hozzáférhető részeken is hatásos.

balazskrisztii

2018. május 26.

Ég és föld a különbség egy hárompengés és egy ötpengés borotva között. Örülök, hogy rátaláltam. Szép a végeredmény, soha nem vágtam meg magam, mióta használom

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 26.

pnehv72

2017. május 25.

Egyszerűen tökéletes! Jól dolgozik tisztítani is könnyű. Csak ajánlani tudom. Igaz árban nem olcsó de megéri. Próbáltam más "márkát"( wil.)ami a nyomában se érhet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. május 25.

corsica

2017. február 13.

Évek óta ezt a borotvát használom és mai napig nem merült fel bennem semmilyen kritika vele kapcsolatban. Kíméletes a bőrhöz, nem is emlékszem rá, hogy valaha megvágtam volna vele magam. Pedig előfordul, hogy borotvahab nélkül használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.