Gillette

Ár:   3200 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   DM, Rossmann   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet feltöltötte: Arvael, Módosítva: 2015. október 1.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:   DM, Rossmann
Kategória:   Szépítő eszközök
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

• Segít a bőr nedvességtartalmának megőrzésében, miközben alapos borotválást tesz lehetővé. Csak a Venus & Olay borotva egyesíti magában a Venus legkiválóbb borotva technológiáját az Olay bőrszakértelmével.
  • Az Olay hidratáló párnák elősegítik, hogy a bőr magába zárja a nedvességet, így a bőr kevésbé száradhat ki, miközben a Venus borotva 5 pengéje alapos borotválást nyújt.
  • Nincs szükség külön borotvazselére. Bőröd ultra sima és gyönyörű lesz.
  • Jól fogható, puha markolat a kiváló irányíthatóságért.

Kinguska09

2019. április 8.

Jó kis borotva utazashoz mindig ilyet viszek magammal mert nem kell hozza plusz borotvahabot alkalmazni
Szeretem mert gyors szep sima eredmenyt lehet vele elerni nem okozz szortuszobenovest nem okozz kipattogast es gyorsabban kesz vagyok mint egy sima borotvaval
Talan kicsit lehetne tartosabb a parnacskak rajta mert meg par eve mintha tovabb birtak volna igy egy picit sokalom az arat de mindig van tartalek belole
Egy probat meger foleg ha valaki hajlamos a kippattogasra .

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 8.

Egy probat meger foleg ha valaki hajlamos a kippattogasra .

PaNel95

2018. június 6.

2017. júliusi megjegyzésem, ami 5 csillagos volt: Nekem ez a kedvenc borotvám, nekem megéri kiadni rá ennyi pénzt.
A krémezőcsík nekem 4-5 használatot bírt, de a pengéje annyira éles maradt még, hogy borotvazselével simán tudta használni 3 hónapig anélkül, hogy kopott volna. Mondjuk nálam azért is tart sokáig egy-egy fej, mert inkább gyantázok, mint borotválok, de a gyantát nem mindig és nem mindenhol használom.
A szőrt nagyon szépen le lehet vele borotválni, nem kell vele még egyszer átmennem sehol se, mert elsőre is tökéletesen simává tesz.
A bőrömet pedig szépen megvédte. Nem pattogtam ki, nem vágtam el magam, a pengéje nem karcolt.

UPDATE: A pótfejekkel abszolút nem vagyok megelégedve! Már 2x vettem pótfejeket hozzá. Az első alkalommal azt hittem, csak valamilyen hibás gyártásba nyúltam bele, de a másodikkal is ugyanazokat tapasztaltam. A helyzet a következő mindegyiknél: A zselépárnák bár jobban bírják, mint az eredeti fejen, amit a borotvával csomagoltak, de 2-3 használat után már az elülső fele teljesen leolvad, így csak a pöcök hátulján marad belőle, ami a bőrömmel egyáltalán nem érintkezik. Sokkal jobb megoldás lenne, ha egy teljes műanyag háttal rendelkező szárny lenne rajta, amin a zselépárnák vannak, így azok az utolsó használatig a bőrrel érintkeznének. Nyilván így feleannyi lenne rajta, de az mind hasznosan a bőrrel érintkezne. A másik probléma, hogy a pengék minősége a közelébe se ér a készülékkel csomagolt penge minőségének. Kb. 8-10 használatot bír ki teljesen éles pengével. Ennyit a két pengés Gillette eldobható borotvám is tud ötödennyiért 2x-es mennyiségű borotvát kapva a csomagból. Nem elég 1x átmenni a bőrön, hanem 2-3x le kell húzni a borotvát, hogy ne maradjon apró borosta. Néha olyan érzésem van, hogy a 2 pengés borotvámmal jobb eredményt érek el, mint ezzel.
Nekem egy pótfejes doboz kibír majdnem egy évet, mivel csak ilyenkor nyáron használok borotvát a lábamon, amúgy gyantázok. És azt gondoltam, hogy a 6 penge gyorsabb, biztonságosabb és jobb lesz a lábamnak vagy a hónaljamnak, de azt kell, hogy mondjam, hogy azon kívül, hogy első pár használattal nem kell borotvazselét/habot használni, semmivel sem nyújt többet, mint egy 2 vagy 3 pengés, zselépárna nélküli borotva. Viszont ugyanúgy nem vágtam meg vele magam és nem pattogtam ki.
A pótfej pénzkidobás számomra, kétlem, hogy mind a 2x hibás terméket vettem volna, azért mégis egy Gillette-ről beszélünk. 5600 vagy mennyi forintért, amiért még kuponokat sem lehet felhasználni nekem nem éri meg, hogy használjam 2-3 hétig, és utána életlen legyen a penge. Ennyit egy eldobható borotva is tud túlzások nélkül is. Viszont az eredeti készülékkel kapott fej hihetetlenül jó! Szóval ha valaki tényleg csak annyit használja a borotvát, mint én, hogy nyaranta veszi elő nagyobb bőrfelületen, az jobban jár, ha minden évben megvesz egy új készüléket, és egy darabbal az egész nyarat kibírja. Én is megbántam, hogy megint a pótfejekkel szórakozok. Mikor ~3000 forintért megvehettem volna a borotvát, főleg, hogy ilyenkor szívesen akciózzák is, és nem majdnem 6000-ért pótfejeket vettem volna, amiket 3-4 hetente cserélgetnem kellene, vagy a lábamon egy-egy ponton vagy 3-4x átmenni már 1 hónap után.
A pótfejek miatt 3 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

A pótfejek miatt 3 csillag.

bubilany

2017. október 26.

A csíkja jó esetben 4 használatot bír ki, egyébként nem rossz borotva, bár az árát erős túlzásnak érzem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 26.

Annie25

2017. augusztus 24.

Elég régóta használom már ezt a borotvát és nagyon meg vagyok elégedve vele! Kb. 3 havonta kell cserélni a fejet rajta, csodásan siklik a bőröm és nagyon puha érzetet biztosít a hidratáló párnáknak köszönhetően. Nem irritálja a bőrömet és nagyon jó illata van. Többször újravettem már.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 24.

kiralykislany

2017. augusztus 24.

Alapból a Gillette Venus Rivierat szoktam használni, fürdés közben simán, vagy Gillette zselével. Soha semmilyen irritációt nem okozott, és nagyon sokáig éles marad a pengéje. Ezt a terméket használtam simán nedves lábra, illetve zselével is. Nagyon olvad róla a párna rész, ami nem szívódik be, nem ápol, csak gusztustalanul rászárad a lábamra. Utána irritált a bőröm, és borostás. Kiárusításon vettem 500 forintért darabját, számomra még ennyit sem ért meg.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. augusztus 24.

Makk Zsuzsó

2017. június 25.

Nem lenne rossz, főleg utazáshoz, mert tényleg ki lehet vele iktatni a borotvazselét. De csak pár használat erejéig. Nekem a 7. alkalomnál már rá kellett segítenem, mert akkor már nem bírnak besíkosodni a krémezőcsíkok. Sajnálom, mert nagyon praktikus is lehetne. Kicsit még fejlesztgethetnék!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 25.

Kmerci

2017. május 24.

Kb 3 nagyon max 4 alkalom után elhasználódik a zselé része. Van, hogy a kis maradék ami rajta marad csak magától elolvad, mert a maradék a kis műanyag tartófülek másik oldalán marad meg és így a bőröm közelébe se ér...próbaképp vettem de inkább maradok az embrace sensitive változatnál a Gillettnek, az eddig a legjobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 24.

onecrimsonnight

2017. február 14.

Néha szokott fél áras akció lenni a Venus borotvákon, és akartam egyet amire később vehetek más fajta Venus fejet, rá esett a választásom. Nagyon jó, tökletesen borotvál, ez a szappancsík szerű dolog nagyon jó ötlet. Jól siklik és valóban ápol, a használata után egyáltalán nem viszketett a hónaljam, nem kellett bekrémeznem sem, pedig ez volt a fő ok, hogy minőségibb borotva után néztem, mert az olcsót már nem bírta a bőröm. És nagyon jó illata van.
Miután elfogyott a szappancsík nem vettem újra ezt a fajta fejet, mert drágálltam és szerintem egy olcsóbb Venus fej + borotvagél ugyanolyan hatásos és költséghatékonyabb.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 14.

Montelino

2017. február 13.

Nagyon sima lesz a bőr a lábamon, ha ezzel szedem le a szőrt és nagyon gyorsan szép lesz a bőröm, ez télen nekem nagy előny, mert igyekszem minél gyorsabban végezni. Tényleg kevésbé száraz a bőr, a borotvazselé is felesleges pár hétig emellé, azután viszont nem árt hozzá, mert a pengék még bírják, csak a zselés réteg fogy el. 12-13 Euro volt egy 6-os pótfejcsomag, vettem kettőt is, nekem ez több, mint egy évig elég lesz, ennyiért nagyon megérte. Ha valaki nem siet, akkor egy 5 pengés Gillette és egy flakon borotvazselé is megteszi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. február 13.

corsica

2017. február 13.

Nekem nem jött be. Legalábbis szerintem ár érték arányban nem éri meg. Nagyon hamar elhasználódik a szappan/zselé része, bármennyire is vigyázok rá. Tényleg szuper vele borotválkozni, de nekem max ( nagyon max) 2-3 alkalmat bírt. Akkor már jobban járok egy drágább ( ami nem szükséges) borotvahabbal és a nem olajos testvérével is. De előfordulhat, hogy én használom, tárolom rosszul. Összességében fölösleges "luxusnak" tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 13.