Gillette

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   2 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szzsofi, Módosítva: 2013. június 21.

Kiszerelés:   2 db
Kategória:   Szépítő eszközök

marcsi1233

2019. november 18.

Én is a tesómtól kaptam az első alkalommal, azóta már sokszor vettem magamnak új fejet hozzá. Szerintem áltagos sebességgel kopik, jó a nyele évekig, kényelmes használnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. november 18.

Mirabylia

2019. július 5.

Ezek a típusú borotvák nekem nem váltak be. Sajnos túl nagy a feje, és a pengék szöge sem jó számomra. A szőröm elég vékony és puha a legtöbb helyen. Csak úgy tudom teljesen simára borotválni a bőröm, ha egy picit "rányomom" a borotva fejét. Ezzel sajnos nem működik. Akárhogy próbálkoztam, sose lett igazán sima a bőröm, így számomra ez a típus pénzkidobás.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 5.

Bettu

2018. december 3.

Egyszer kipróbáltam, sajnos nekem nem igazán vált be. Nagyon hamar elkoptak a pengéi. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

csill87

2018. november 18.

Nem gondoltam, hogy ennyi különbség van borotvák között, elképesztő, hogy 10 éve használok Willkinsont, és az ehhez képest egy szemét. Ráadásul ha azt vesszük nem is drága ez sem, főleg akciósan. Elképesztően sima láb, és nem vágom meg vele magam. Ez a borotva minden pénzt megért nekem most, ráadásul azt sem gondoltam, hogy van különbség simaság és simaság között, de bizony van!! Legszívesebben 10 csillagot adnék. igen, egy borotvának, én sem gondoltam volna :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Evelyn31

2018. október 3.

Hosszú évek óta a kedvenc borotvám. Hajlamos vagyok új dolgokat kipróbálni,még akkor is ha vmi bevállt(kíváncsiságom határtalan :),de mindig ehhez térek vissza a végén.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

Aprile

2018. április 16.

Pár éve a tesóm vett nekem egy pakkot belőle, és akkoriban nem igazán értékeltem a dolgot. Úgy voltam vele, hogy borotvát kapni szülinapra kicsit gáz. Aztán amikor hiperszuper sima lett a lábam anélkül, hogy összekaristoltam volna magam, máris beleszerettem ezekbe a borotvákba. Nem olcsók, de megéri őket megvenni, hiszen viszonylag sokáig működnek tökéletesen, és nem kell őket egy használat után kidobni. Évek óta folyamatosan újraveszem őket, nagyon beváltak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

bluesky87

2017. szeptember 20.

Hosszú évek óta kedvenc! Kényelmes a használata, nem merev a pengéje, nem vagdosom meg vele magam, a krémező csík is jól funkcionál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

miomio

2017. szeptember 14.

Nagy kedvencem évek óta! Kényelmes a használata, a pengék közti rés jobban formált, tágasabb, ennek köszönhetően kevésbé tömődik el a szálakkal mint az olcsóbb társai.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Linuxo

2017. augusztus 12.

Szuper kis borotva ez. Minden forintot megért. Szépen illeszkedett az hajlatok borotválásánál is, nem vagdostam vele össze magamat. Újra és újra vásárolom mindig. Életem eddigi legjobb borotvája. Pá-pá Wilkinson!!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

maedusa

2017. július 27.

kiváló borotva, először azért vettem belőle, mert a zöld 5-ös csomag nem volt, azóta ezt használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 27.