Best of Beauty 2019

Gillette

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   2 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: szzsofi, Módosítva: 2013. június 21.

Kiszerelés:   2 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Bettu

2018. december 3.

Egyszer kipróbáltam, sajnos nekem nem igazán vált be. Nagyon hamar elkoptak a pengéi. :S

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 3.

csill87

2018. november 18.

Nem gondoltam, hogy ennyi különbség van borotvák között, elképesztő, hogy 10 éve használok Willkinsont, és az ehhez képest egy szemét. Ráadásul ha azt vesszük nem is drága ez sem, főleg akciósan. Elképesztően sima láb, és nem vágom meg vele magam. Ez a borotva minden pénzt megért nekem most, ráadásul azt sem gondoltam, hogy van különbség simaság és simaság között, de bizony van!! Legszívesebben 10 csillagot adnék. igen, egy borotvának, én sem gondoltam volna :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 18.

Evelyn31

2018. október 3.

Hosszú évek óta a kedvenc borotvám. Hajlamos vagyok új dolgokat kipróbálni,még akkor is ha vmi bevállt(kíváncsiságom határtalan :),de mindig ehhez térek vissza a végén.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 3.

Aprile

2018. április 16.

Pár éve a tesóm vett nekem egy pakkot belőle, és akkoriban nem igazán értékeltem a dolgot. Úgy voltam vele, hogy borotvát kapni szülinapra kicsit gáz. Aztán amikor hiperszuper sima lett a lábam anélkül, hogy összekaristoltam volna magam, máris beleszerettem ezekbe a borotvákba. Nem olcsók, de megéri őket megvenni, hiszen viszonylag sokáig működnek tökéletesen, és nem kell őket egy használat után kidobni. Évek óta folyamatosan újraveszem őket, nagyon beváltak.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 16.

bluesky87

2017. szeptember 20.

Hosszú évek óta kedvenc! Kényelmes a használata, nem merev a pengéje, nem vagdosom meg vele magam, a krémező csík is jól funkcionál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 20.

miomio

2017. szeptember 14.

Nagy kedvencem évek óta! Kényelmes a használata, a pengék közti rés jobban formált, tágasabb, ennek köszönhetően kevésbé tömődik el a szálakkal mint az olcsóbb társai.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 14.

Linuxo

2017. augusztus 12.

Szuper kis borotva ez. Minden forintot megért. Szépen illeszkedett az hajlatok borotválásánál is, nem vagdostam vele össze magamat. Újra és újra vásárolom mindig. Életem eddigi legjobb borotvája. Pá-pá Wilkinson!!!!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 12.

maedusa

2017. július 27.

kiváló borotva, először azért vettem belőle, mert a zöld 5-ös csomag nem volt, azóta ezt használom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 27.

minus8

2017. július 20.

Tökéletesen simára borotvál, de mondja meg nekem valaki miért ad ki néha olyan nyikorgó hangot, hogy a hátamon feláll a szőr???? :D Rosszul fogom vagy mi a gond vele? Életlen sem lehet, mert első használatnál is volt ez.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 20.

balankaa01

2017. július 11.

Legutóbb ilyet vettem, szerintem ez a borotva egy megváltás.
Kézreesik, szép, jól szappanoz. Vagy hát nekem mindegy, én soha nem használtam még borotvahabot, így is tökéletes eredményt tudok elérni. Természetesen előtte mindig alapos radírozást végzek.
Egyedül azt nem értem, hogy minek ez az erőteljes illat. Engem zavar. Jó, a párom szerint kellemes, személyfüggő... :D

Namost, én nem értem, hogy mi ez a önvagdosás dolog... Sietségemben hajlamos vagyok lehasítani a körmömet borotvával, de nem sértette még fel egy se a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 11.

Legutóbb ilyet vettem, szerintem ez a borotva egy megváltás.