Gillette

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:     Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tzsofiaa, Módosítva: 2015. április 14.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:
Kategória:   Szépítő eszközök

A mini borotva Snap Embrace instant simaságot biztosít. Egy hordozható, kompakt, és máris készen áll bármire, bárhol, bármikor.

• Kezelni könnyű jó a fogása és kényelmesen tárolható
  • Embrace  5 db pengéje hajlat követő
  • Víz hatására aktiválódó krémezőcsík az akadálymentes siklásért
  • Illeszkedik minden patron, kivéve Simply Venus

Sziszikee58

2018. december 24.

Nagyon jó kis borotva, imádom! Kicsit sajnáltam rá 3000 Ft-ot, de megérte megvenni. Mindenképp venni fogom hozzá a pengét, mert ez az eddigi legjobb Gillette borotva amit használtam! Igaz, én az eldobható borotvákkal is megvoltam/megvagyok elégedve, de ez azért jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 24.

Csirip74

2018. július 28.

Fantasztikus ez a borotva! MINDENT leszed, nagyon kényelmes használni, pik-pak végzek vele. Átálltam az ipl szőrtelenítésre, ezért kellett egy jó borotva, az itteni vélemények, és persze a mérete miatt vettem meg. Tökéletes! Két hónapja vettem, hetente egyszer használom hónaljra, lábszárra és teljes fazonra. Pengét sem kellett még cserélni benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 28.

Debreczeni

2018. február 23.

Számomra nem áll kézre, nem simul a vonalakhoz. Kifejezetten karcosan vág, nem látható sebeket, de csíp utána az egész borotvált felület. (borotva habbal és géllel is)
Használat után azonnal érezni a kis sörtéket, szóval nem szedi le rendesen a szőrt. (én pedig jobban rá nyomni nem merem)
Annyi mellette szól, hogy nincs hátul a pengék mögött semmi, így azonnal kimosódik belőle minden, nem akad be szőrszál.
A másik a kis dobozka, amibe kényelmesen vissza lehet tenni. Az alján lyukak vannak, így a víz is elfolyik belőle.
Összességében nekem nem a kedvencem, mert túl éles és nem alkalmazkodó, de praktikus darab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.

Gyevocska

2017. augusztus 15.

Egyszerűen fantasztikus! Dagiként vannak görbületeim dögivel, így bizonyos helyeken a hosszú nyelű borotvával kész katasztrófa dolgozni! Vagy átmegyek guminőbe, vagy megvágom magam. És itt telt be a pohár. Mikor megláttam itt ezt a kis helyest, azonnal futottam a Dm-be. Ugyan az árától kaptam egy kisebb szélütést, de behunytam a szemem, és a kosárba dobtam. Tökéletesen megérte! Minden helyet elérek vele, anélkül, hogy kificamítanám a karom, és sokkal simább a bőröm, mint a Wilkinsonnal. Még azt a kis pink színű dobozkát is elviselem, pedig rühellem a rózsaszínt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Yami

2017. július 23.

Nagyon bizonytalan voltam benne, hogy megvegyem-e, de örülök, hogy megtettem. Kitűnő borotva, utazásra különösen tökéletes, de egyébként is kényelmesebb számomra valahogy ez a kis méret. Nagyon gyorsan lehet vele végezni és jól teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

Babakalacs

2017. július 2.

Akciósan vettem dm-ben, de aztán kiderült, hogy az auchanban még annál is olcsóbb 600 ft-tal. Amúgy szeretem, borotvahab és tusfürdő nélkül is nagyn jól használható, nem vágom meg magam vele, gyors és szép a végeredmény. Nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

nocika113

2017. június 12.

lányok aki szemezett vele az rohanjon a DM-be mert fél áron van :D
nagyon szeretem mert kicsi és praktikus, bár egész eddig nem volt cserélhető fejes borotvám. sokkal jobb mint az eldobható társai, sokkal simább a lábam egyből borotválkozás után is tovább is tart
remélem meg fogja érni az árát és nem kell majd túl gyakran fejet cserélni, de ez majd később kiderül úgyis :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

lányok aki szemezett vele az rohanjon a DM-be mert fél áron van :D

Csipetke

2016. december 19.

Nagyon tetszik,hogy kicsi és a doboz is .Bárhova magammal vihetem ami nekem nagyon előnyös mert sokat utazom.A penge is nagyon jó nem pattog ki a hónom alja,tiszta sima felületet kapok,akár borotva hab nélkül is,vagy egy kis szappannal.Jó a fogása is pont kézre áll. A tároló doboz higiénikussá teszi.Előnye még,hogy passzolnak hozzá a pengék.Örülök,hogy megtaláltam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

sdm

2016. szeptember 21.

Tökéletes.
Tetszik, hogy kis helyen elfér.
Plusz kompatibilis a többi venus pengével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Tökéletes.
Tetszik, hogy kis helyen elfér.
Plusz kompatibilis a többi venus pengével.

Amea

2016. augusztus 15.

A nyél egész jól kézreáll, az Embrace fej is jó, de ez az 'utazós doboz' egy irgalmatlan mellélövés. Kb olyan, mint egy kalapács porcelánból vagy egy kávéscsésze rózsaszín műszőrből, cuki meg izgalmas, csak pont arra nem jó, amire való.
Egy sima borotvafejre húzható pengevédőnek jobban örülnék, mint ennek a szappanosdoboznak, mert ez az egész pakk így pont hatszorannyi helyet foglal, mint egy eldobható borotva, amit simán be szoktam pakolni a nesszeszerembe. Ráadásul vigyázni kell rá, mert ha nem jól pakolod el, megreccsen a műanyag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 15.