Gillette

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   1 db   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:     Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: tzsofiaa, Módosítva: 2015. április 14.

Kiszerelés:   1 db
Lelőhely:
Kategória:   Szépítő eszközök

A mini borotva Snap Embrace instant simaságot biztosít. Egy hordozható, kompakt, és máris készen áll bármire, bárhol, bármikor.

• Kezelni könnyű jó a fogása és kényelmesen tárolható
  • Embrace  5 db pengéje hajlat követő
  • Víz hatására aktiválódó krémezőcsík az akadálymentes siklásért
  • Illeszkedik minden patron, kivéve Simply Venus

MatefiTimea

2020. január 3.

Imádom ezt a kis borotvát! Az eddigi legjobb amit használtam, nem húz, nem karcol, töredék idő alatt végzek mint más (egyáltalán nem olcsó) borotvával.
Szuper hogy ennyire kicsi, nagyon praktikus a kis tároló is. 10 csillagot adnék ha lehetne.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Sziszikee58

2018. december 24.

Nagyon jó kis borotva, imádom! Kicsit sajnáltam rá 3000 Ft-ot, de megérte megvenni. Mindenképp venni fogom hozzá a pengét, mert ez az eddigi legjobb Gillette borotva amit használtam! Igaz, én az eldobható borotvákkal is megvoltam/megvagyok elégedve, de ez azért jobb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 24.

Csirip74

2018. július 28.

Fantasztikus ez a borotva! MINDENT leszed, nagyon kényelmes használni, pik-pak végzek vele. Átálltam az ipl szőrtelenítésre, ezért kellett egy jó borotva, az itteni vélemények, és persze a mérete miatt vettem meg. Tökéletes! Két hónapja vettem, hetente egyszer használom hónaljra, lábszárra és teljes fazonra. Pengét sem kellett még cserélni benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. július 28.

Debreczeni

2018. február 23.

Számomra nem áll kézre, nem simul a vonalakhoz. Kifejezetten karcosan vág, nem látható sebeket, de csíp utána az egész borotvált felület. (borotva habbal és géllel is)
Használat után azonnal érezni a kis sörtéket, szóval nem szedi le rendesen a szőrt. (én pedig jobban rá nyomni nem merem)
Annyi mellette szól, hogy nincs hátul a pengék mögött semmi, így azonnal kimosódik belőle minden, nem akad be szőrszál.
A másik a kis dobozka, amibe kényelmesen vissza lehet tenni. Az alján lyukak vannak, így a víz is elfolyik belőle.
Összességében nekem nem a kedvencem, mert túl éles és nem alkalmazkodó, de praktikus darab.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. február 23.

Gyevocska

2017. augusztus 15.

Egyszerűen fantasztikus! Dagiként vannak görbületeim dögivel, így bizonyos helyeken a hosszú nyelű borotvával kész katasztrófa dolgozni! Vagy átmegyek guminőbe, vagy megvágom magam. És itt telt be a pohár. Mikor megláttam itt ezt a kis helyest, azonnal futottam a Dm-be. Ugyan az árától kaptam egy kisebb szélütést, de behunytam a szemem, és a kosárba dobtam. Tökéletesen megérte! Minden helyet elérek vele, anélkül, hogy kificamítanám a karom, és sokkal simább a bőröm, mint a Wilkinsonnal. Még azt a kis pink színű dobozkát is elviselem, pedig rühellem a rózsaszínt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 15.

Yami

2017. július 23.

Nagyon bizonytalan voltam benne, hogy megvegyem-e, de örülök, hogy megtettem. Kitűnő borotva, utazásra különösen tökéletes, de egyébként is kényelmesebb számomra valahogy ez a kis méret. Nagyon gyorsan lehet vele végezni és jól teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 23.

Babakalacs

2017. július 2.

Akciósan vettem dm-ben, de aztán kiderült, hogy az auchanban még annál is olcsóbb 600 ft-tal. Amúgy szeretem, borotvahab és tusfürdő nélkül is nagyn jól használható, nem vágom meg magam vele, gyors és szép a végeredmény. Nagyon elégedett vagyok vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 2.

nocika113

2017. június 12.

lányok aki szemezett vele az rohanjon a DM-be mert fél áron van :D
nagyon szeretem mert kicsi és praktikus, bár egész eddig nem volt cserélhető fejes borotvám. sokkal jobb mint az eldobható társai, sokkal simább a lábam egyből borotválkozás után is tovább is tart
remélem meg fogja érni az árát és nem kell majd túl gyakran fejet cserélni, de ez majd később kiderül úgyis :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 12.

lányok aki szemezett vele az rohanjon a DM-be mert fél áron van :D

Csipetke

2016. december 19.

Nagyon tetszik,hogy kicsi és a doboz is .Bárhova magammal vihetem ami nekem nagyon előnyös mert sokat utazom.A penge is nagyon jó nem pattog ki a hónom alja,tiszta sima felületet kapok,akár borotva hab nélkül is,vagy egy kis szappannal.Jó a fogása is pont kézre áll. A tároló doboz higiénikussá teszi.Előnye még,hogy passzolnak hozzá a pengék.Örülök,hogy megtaláltam.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 19.

sdm

2016. szeptember 21.

Tökéletes.
Tetszik, hogy kis helyen elfér.
Plusz kompatibilis a többi venus pengével.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 21.

Tökéletes.
Tetszik, hogy kis helyen elfér.
Plusz kompatibilis a többi venus pengével.