Gillette

Ár:   1600 Ft   Kategória:   Szépítő eszközök
Kiszerelés:   3 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet feltöltötte: Madi, Módosítva: 2017. május 2.

Kiszerelés:   3 db
Kategória:   Szépítő eszközök

Trópusi illatú eldobható borotvák.

• 3 pengés, puha védőpárnákkal körülvéve.
  • Forgó, lekerekített fej, amely könnyedén illeszkedik a borotválkozási területekhez.

Feketehattyú

2019. július 12.

A legjobb borotva amivel valaha találkoztam.
Bróbáltam én már minden, Wilkinson, Big, Cien...stb. De az összes elkopott 2-3 használat után, aztán csak a bőrömet vágták el, de a szőrt ott hagyták.

Tavaly augusztusban vettem ezt a csomagot. A sárga borotva 10 hónapig bírta!! És egyetlen egyszer sem vágtam meg magamat a billenőfejnek köszönhetően.
Imádom!
3-400 Ft-al drágább, mint az eddig használt borotváim, de minőségre össze sem lehet hasonlítani őket. Itt 1800 Ft-ból 1,5 évre tuti meg van oldva a borotva kérdés :)
Nálam alap darab lesz!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

A legjobb borotva amivel valaha találkoztam.

Imádom!
Nálam alap darab lesz!

candus

2018. július 30.

3-4 használat után már közel sem az igazi, ehhez képest pedig drága. Ár-érték arányban a Wilkinson sokkal jobban megéri, és tovább is tart a pengék minősége. 77

Update: Én még a legócskább párszáz forintos egyszer használatos borotvával sem vágtam meg a hónaljam, ezzel igen... Kuka!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 30.

Makk Zsuzsó

2018. június 1.

Sosem csalódtam még a Gillette borotvákban. Kivéve talán az Olay verzióban, ami nem a legjobban kivitelezett ötlet. Eddig mindig cserélhető fejűt vettem, de most kifejezetten ez a kisebb fejű 3 pengés kellett és olcsóbb volt, mintha pótfejeket vettem volna. Tökéletesen megfelel, éles, kényelmes használni, könnyen tisztítható, vidám színek... Nem tudok belekötni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 1.

ssz

2018. február 11.

Többször is lehet használni, nagyon jól bírja. Mióta ezt használom nem vágom meg magam, nincs irritacio, kipattogas, pirosodas. Tökéletes, kiprobalok más Venus termeket is, de maradok ennél a márkánál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 11.

Rin2

2018. január 9.

Imádom! Nem irritál, nem pattogok ki, nem vágom meg magam vele. :) Egyetlen negatívuma az ára.. Tény, hogy többször is lehet használni, mert 2-3 használat után se vág, húz, tép.. De nekem sok ez az ár érte. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 9.

bubilany

2017. november 23.

Nem volt rossz, a mintája is cuki, de azért elájulva nem voltam tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 23.

Nem volt rossz, a mintája is cuki, de azért elájulva nem voltam tőle.

bettina092

2017. október 4.

Nekem bevalt, nincs irritacio, jol leszedi a szort, es tobbszor is lehet hasznalni, aranylag draga ez a negativuma..

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 4.

Lilcii

2017. szeptember 30.

Ez az a borotva, ami egy hét használat után a kukában landolt dobozostól :( Sosem pattogtam ki semmitől, na ettől úgy néztem ki, mint akit megtámadott egy méhkas.. fájt, csípett, húzódott, pedig előtte a Venus Riviéra és a Sensitive változatát használtam évek óta.. Nem tudom, hogy az illatanyagra lehettem -e allergiás, vagy valami más áll a dolog mögött, de ez életem legrosszabb borotvája volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 30.

Babika20

2017. augusztus 4.

Nekem bevallt,tetszik h billen..:) eddig eldobhatokat használtam, ahhoz képest eg es föld. 3 db van 1 csomagban a rossmannban most 1500 kb. Nem pattogtam ki és nem vágtam meg magam. Baba tusit használtam jobb híján habkent :D az illata jo de nélküle is meglennek,de ez egy ilyem kiadás,szóval nem zavar. Ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 4.

Madi

2017. július 7.

Tetszik, ahogy billen a feje, és az illata is jó, bár ez egy teljesen felesleges dolog egy borotvánál. Negatívum, hogy nem érzem olyan rugalmasnak a pengéket mint a Wilkinson borotváknál, valamint szerintem ezek nem is annyira élesek, amit onnan gondolok, hogy kétszer is át kell húzni ugyanazon a részen, míg más borotváknál (főleg az első használatkor) egy is elég, valamint azokat tovább is tudom használni, ez 2-3 alkalom után már közel sem az igazi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.