Giorgio Armani

Ár:   16 900 Ft   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Kata791, Módosítva: 2015. április 17.

Ár:   16 900 Ft
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 100 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

2015-ös nyári kiadás

Fejjegyek: zöldalma, ibolyaszirom, citrom, galbanum

Szívjegyek: vízi jázmin, jázmin absolute

Alapjegyek: barnacukor, pézsma, cédrus

Lexi99

2019. január 21.

Nagyon finom kellemesen érezni a jázmin frissitő illatát. igazi tavaszi finomsag. Viszont ha véletlenül túl tolja az ember, inkább olyan mint a légfrissítő a mosdóban, de egyébként tényleg nagyon fini.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 21.

adrica

2017. július 10.

Munkám során sok nővel, ízléssel, és illattal találkozom. A munkahelyemen a másik szárnyon már az emelet elején lehetett érezni a jázmint. Aztán kipróbálhattam élőben is, mert ennyire kedves kolléganővel áldott meg a sors. Valószínűnek tartom, hogy a mi orrunk szokik hozzá hamar a jázminhoz és hamar nem érezzük, viszont a környezetünk igen is érzi. Akárhányszor megyek hozzá, érzem. Viszont magamon csak ha a kezemet szagoltam. Ha valaki úgy érzi, hogy ez az illat hozzá pont illene, szerintem ne kételkedjen, mert igen is megéri. Szerintem ez egy szép illat, csak a megfelelő személyen. Engem lenyugtatott, és idősebb jellemvonásokkal áldott meg. De én még szeretnék a saját korosztályomban maradni, és az egy kicsit vadócabb. Én még nem érzem, hogy csak egy illat tartozik hozzám. Viszont a kolléganőmön már nem is tudnék mást elképzelni. 4-5-ön gondolkodom, de mivel engem nem varázsolt el annyira, hogy esetleg meg is vegyem, ezért csak a 4 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 10.

Annarozi

2016. december 8.

Finom illat, megfelelően tartós és arányos, de nekem hétköznapi. Nincs benne semmi különleges, izgalmas. Finom, szép, de csak egy parfüm a sok közűl.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. december 8.

Seahorse82

2016. június 11.

Én kimondottan kedvelem az eredeti Gioiat, amit szerencsére birtoklok is, illetve az essenza változatát is.
Rajtam egyik sem férfias, finom, édes-virágos-aquás. Rajtam egész nap tartós. Imádom.
Ismeretlenül vásároltam meg ezt az jasmin változatot. Én nagyon nagy hasonlóságot érzek az anyaillattal. Az eleje talán egy picit zöldebb frissebb. Viszont rajtam a leszáradása ugyan az mint a sima gioia. Mindent összevetve finom illat, tetszik. Viszont akinek meg az eredeti lehet, hogy felesleges ezt meg venni.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 11.

Cintia04

2016. április 27.

Oh hát igen az Armani limitáltja.:) kár érte pedig egy nagyon szép kis illatocska. Acqua di gioia rajongóként őt is véleményeznem kell mert nekem ő is különleges.:) anyaillat dominál benne mindvégig az már egyszer biztos de hát neki is csak 1 anyukája lehet.:)
Az illata kifújáskor sokkal virágosabb, intenzív jázmin kerül előtérbe majd szépen ahogy csendesedik, úgy kerül trónra ismét az anyaillat megmaradva a kis virágos-jázminos felhanggal viszont mikor teljesen letisztul megnyugszik nagyon kiérződik belőle az anyaillat csak míg az anyuka kicsit mentásabb, frissebb rajtam addig a Jasmine kis gyermek kicsit lágyabban simul a bőrömhöz.:) Tartóssága mint a többi Gioianak 5-6 óra attól függ mennyire van meleg, ruhában és a hajamban addig meg marad míg ki nem mosom.:)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 27.

Villango

2016. március 2.

Nekem sajnos túlságosan nőcis, erős gyümölcsös hatással amit én nem szeretek.
Szeretném tesztelni a család többi tagját is, de ő volt az első.
(kivonták a forgalomból a Bvlgari Omnia GreenJade-t, ahelyett keresek vmit, vmit ami hasonló is hozzá....akinek van erre ötlete, szívesen veszem. :) Köszi!!!)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 2.

Nekem sajnos túlságosan nőcis, erős gyümölcsös hatással amit én nem szeretek.
Szeretném tesztelni a család többi tagját is, de ő volt az első.

Ferita

2016. január 4.

Első tesztelés után a bőrömön Persil illata lett. Jó,hogy nyár,meg tisztaságillat,de ki akarna mosópor illatú lenni??? Aztán újrateszteltem,mintát is kértem és elkezdte izgatni a fantáziámat...

Annyit szagolgattam a Müllerben és annyit beszéltem a férjemnek róla,hogy karácsonyra meglepett vele! Már alig várom,hogy használhassam,mert ugyebár tavaszi/nyári illat. :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 4.

szeliger

2015. szeptember 21.

Csuklómon hordom egy fél napja. Kifújást követően rajtam egy citromos-zöld almás illat, kb. fél órának kellett eltelnie, hogy a jázmin érvényesüljön az erős citrusos jegy mellett. Hatósugara kényelmes, tartóssága is jó. Nekem a családból az eau fraiche tetszik eddig a legjobban, ez a jázminos variáns nem dobogtatta meg a szívemet.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. szeptember 21.

nyarigabi

2015. augusztus 13.

Gimiben használtam egy olcsó kis parfümöt, Ulric de Varens Mini volt a neve és kék volt az üvege, már évek óta nem láttam. Ugyanez a kék, áttetsző, vizes illat volt. Kellemes, de nem az én vonalam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 13.

senskin

2015. június 30.

Borzalmas, rágógumi illat némi édeskés műjázminnal megspékelve. Szörnyű ez Armanitól, de a Gioia szériától sem vagyok elájulva. Középszer, nem reklámoznám ...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 30.