Giorgio Armani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Natalka, Módosítva: 2021. április 30.

Lelőhely:   parfümériák, online

Az Armani Code keleties-virágos változata.

Kiadás éve: 2014

Illatösszetevők: keserű narancs, gyömbér, körte sorbet, narancsvirág, jázmin, arab kávé, vanília és egzotikus fa

adri0419

2017. december 31.

Nagyon finom, édeskés illat. Imádom :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 31.

Nagyon finom, édeskés illat. Imádom :)

petra8403

2015. november 20.

Nekem benne van minden szép és jó, amit szeretek egy parfumben!
Akaroooooom!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. november 20.

Nekem benne van minden szép és jó, amit szeretek egy parfumben!
Akaroooooom!

lauran

2014. december 5.

UD: A tegnap megint fújtam a mintából, és nagyon tetszett, a nap folyamán meg is fordult a fejemben, hogy el tudnám képzelni magamnak nagyobb kiszerelésben is. Nagyon bejön, hogy az illat levegős, értve ez alatt, hogy nem nehéz, mégis van karaktere - ez a fűszeres jegyeknek tulajdonítható. A végén a fás jegyek szépen ott maradnak nekem. Este aztán a férjem azzal fogadott otthon, hogy mi ez az illat? Én meg, hogy: jé, nekem is tetszik, ez az Armani-teszterem, szerinted nem kellene vennem stb., stb. Mire ő: jaj, nem, ez szörnyű, bankosnénis (a családi szótárban az erős, karakter nélküli illatokat bankosnénis illatoknak nevezzük - a közelben lakó, business woman alapján, aki mindig túltol magán jellegtelen illatokat). A férjem szavára parfümügyben mindig adok: hatalmas arzenálja van, igazi parfüMAN. Ezért tehát nem lesz nekem meg az illat.
Általában véve meg úgy érzem, hogy a harmincas-negyvenes korosztálynak elő kellene írni ezt az illatot. Elborzaszt, amikor ezek a nők cukros löttyökben rohangálnak.

A Code-dal úgy vagyok, hogy eleinte tetszett, de most már nem bírom megemészteni, de azt nem igazán tudom megfogalmazni, hogy miért. Mintában kaptam ezt a verziót, és legutóbbi hétvégi kiruccanásomhoz elfelejtettem parfümöt pakolni, ez a minta meg ott lapult a táskámban. Fújtam hát, bőrre és ruhára is egy picit - és hát... nem jött vissza az a zavaró érzés, ami az elődjét jellemzi. Egy igen feltűnő, hosszan tartó, igen finoman fűszeres kis illat bontakozott ki, amiben kevés ugyan a karakter, de annál kellemesebb a friss sziporkázás. Merthogy ez az illat úgy keleties, hogy inkább csicsereg, mint mély hangon suttog. Nem fogom megvenni, de nem is fordítom el előle az orrocskám.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. december 5.

galagonyanya

2014. november 2.

Nagyon kellemes, édeskés illat, bár az "alap" Code-ot nem ismerem. Kicsit gyümölcsös rágóra emlékeztet, fiatal lányokon tudom elképzelni, bár nem gagyi, és elég jól összerakott kis illat. Legyen hármas, mert azért sokkal-sokkal jobbak is vannak őnála.

Nagyon ragaszkodó illat, napokkal később is teljes pompájában élvezhetem ruhán, papírcsíkon. És így pár nappal később újragondolva a véleményemet, nem is csak fiatalokon állhat jól, 35 fölött is meggyőző és hiteles, főleg, ha a viselője kellően nőies és nem titkolja a vonzerejét...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. november 2.

Natalka

2014. október 2.

Az "anyaillathoz" képest ez túlságosan is vaníliás... nagyon uralkodik az illatkompozíción. Annyi izgalmas összetevője van még (pl. arabica kávé), de sajnos én a vanílián kívül szinte semmi mást nem érzek ki belőle. Az "alap" Code-ban pont az tetszik, h mindig más és más arcát villantja fel, mert mintha egyenlően oszlana el benne az a sok szép összetevő. Ez kevésbé izgalmas, mert azt vártam, h ez a Code felerősödött változata, több vad tombolással, de itt a füstös vadság túlságosan megszelídül. Bár csodálatos, szeretem is, de kissé egysíkú.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 2.