Giorgio Armani

Ár:   59 100 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Marcsi66, Módosítva: 2016. augusztus 16.

Ár:   59 100 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenés éve: 2004

Illatösszetevők: ibolya, nőszirom, fás tónusok, ribizli

Ár: 5/10 ml 4000/7500 Ft , Eladó: Currypie
Állapot: Frissen fujva, Helyszín: Budapest, fizetés: Szemelyesen a belvarosban, elore utalas utan posta vagy foxpost

Strombolana

2016. október 3.

A Prive sorozatból őt is kinéztem magamnak,legalább egy minta erejéig.Nagy kár volt.Sikítva próbáltam minél gyorsabban eltüntetni magamról.Számomra borzalom volt,nem is írok róla többet,mert nem akarom felidézni se ezt az "illatot". Mi dispiace signor Armani :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. október 3.