Giorgio Armani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2014. április 2.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: aromás

Fejjegy: citrom, gyömbér, menta,

Szívjegy: geranium, levendula,

Alapjegy: fás jegyek.

Giorgio Armani Code Ice For Men EDT - 50 ml - nagyon ritkán fordul elő! Parfüm ritkaság!
Ár: 38900 , Eladó: them
Állapot: Új, bontott, Helyszín: Győr, fizetés: Készpénz vagy előre utalás után postázom

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Justin

2018. augusztus 29.

Nagyon frissen indít, a menta egyből megüt. Végig citrusos marad, de mégis van benne egy kis édeskés (gólyaorr). Nekem leginkább hűvös, 15 fok körüli időben adta meg az élményt, bőrkabátos sétáláskor. A menta viszont annyira intenzíven hűsít ebben az illatban hogy akár melegben is jó lehet, de ahogy előttem is írták, a kánikulához túl sok. Az Ice abszolút találó név hozzá.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 29.

2015. január 27.

Akár uniszex illatnak is elmenne, hasonlít Montale Boisé Fruitée illatához, csak ettől egyelőre nem fájdult meg a fejem. Nagyon erős, mentás-citrusos indítása van, és leszáradás után is egy nagyon friss illat marad, ilyen illatjegyek mellett ez nem is csoda, tényleg olyan jeges hatása van. Nem egy bonyolult illat, alapvetően az illat jellege miatt nyári-tavaszi illat lehetne, de annyira erőteljes, hogy szerintem melegben ezért túl sok lesz. Hatótávolsága nagy, tartóssága jó. Érzésem szerint kicsit "túltolták", kicsit visszafogottabb formában jobban tetszene.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. január 27.