Giorgio Armani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: liele, Módosítva: 2018. április 22.

Lelőhely:   parfümériák, online

Az orientális-virágos illat vadítóan izgalmas bőrös alapokra épül, ahol a getit grain fanyarsága és a körte édessége ellentétét a krémesen púderes virágok (osmanthus, narancsvirág) oldják fel. A bőrös alapokban még tonkabab, cédrus és vanília található. Izgalmas és egyben hipnotikus illat.

Erikaaida

2019. szeptember 8.

Hát, ez tényleg légyirtó....borzalmas. Szerencsére sikerült túladnom rajta.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 8.

Hát, ez tényleg légyirtó....borzalmas. Szerencsére sikerült túladnom rajta.

deezsina

2018. augusztus 1.

Nagyon kedveltem ezt az illatot, általában nyáron, este vagy napközben használtam. Kicsit kólára hajaz.
Amikor elhasználtam egy nagy üveggel belőle, az az emlék maradt meg, hogy kifejezetten nem tartós, most elővettem a legvégén levő pár cseppet és egészen sokáig érződik, fura, lehet hogy veszek még belőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

kattja

2018. április 22.

Nagyon szeretem ezt a parfümöt, bár kifújatlanul, az üveget szaglászva nem tetszett. Bőrön viszont csodás! Édes (kicsit nekem olyan ánizsos) illat, nem mellesleg nagyon tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 22.

Dalmaalma

2015. október 23.

imádom kedvenc parfümöm , aki hasonló illatra vágyik fürdésnél is az próbálja ki a baba narancsvirágos shea vajas tusfürdőjét szinte ugyanaz az illat :) aki megválna tőle elfogadható áron megvenném dalma.bodi@gmail.com

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. október 23.

senskin

2015. augusztus 17.

Nekem nem jön be. Armani Code-ból a satin, ami tetszik, többi egyik sem... Van benne valami zavaró, ami miatt nem illünk össze....:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 17.

amalaschwinta

2015. július 31.

Ez a parfüm már minimum egy éve árválkodik a polcom egy hátsó traktusában, egyszerűen nem bírok megbarátkozni vele. Rólam gyorsan elillannak az illatösszetevői, és csak egy füstös keserű érzést hagy maga után. :( Sajnálom, mert első blikkre nagyon szimpatikus volt. Ha valakit érdekel, keserű szívvel de megválok tőle.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 31.

prne0919

2015. július 8.

"Izgalmas és egyben hipnotikus illat" ... imádom

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. július 8.

"Izgalmas és egyben hipnotikus illat" ... imádom

bellehercegno

2015. április 20.

Jajj,Lunácska! Miért nem tudtalak igazán a szívembe zárni? :( Pedig Isten látja lelkem,kitartóan próbálkoztam.Kétszer is volt belőle üveges kiszerelésem.Különleges illat,rajtam is citrusos-vaníliás volt /bőrt szerencsére nem éreztem/,kitűnő tartóssággal,csak valahogy az évszakot nem tudtam hozzá belőni.Nyárra nekem fullasztó,télre meg kevés.A sima Code-ra szerintem egyáltalán nem hasonlít,az kissé az Alien-re hajaz,a Luna egy teljesen más,sokkal lágyabb,femininebb és kevésbé megosztó darab. A csomagolása is mesés,tényleg minden mellette szól és mégsem találtunk egymásra.Hát,volt már ilyen a világtörténelemben.4 csillag és szívből sajnálom,hogy nem tudtuk igazán megkedvelni egymást. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. április 20.

hulcsi

2014. október 3.

Hogy tartós, az biztos!!! Reggel 9-kor fújtam csuklóra és este 10-kor még bőven ott volt, pedig aktívan használtam a kezem. :) Őszintén....nekem nem nagyon tér el a CODE-tól, és mivel azt imádom, nem tudok rosszat írni, miért is tenném. Rajtam nagyon finom. Tesztelem majd együtt a kettőt, hátha úgy megmutatja a különbségeket. Minden esetre egy nagyon finom, tartós, nagy hatósugarú parfüm. Édes, de benne van az a bizonyos fanyarság is. Én érzem a bőrt, de ez egy finom, melengető bőr.Szóval mindenképp 5-ös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. október 3.

hcrista

2014. március 5.

Citrusos-vaníliás finomság, nagyon enyhe bőrös alappal.Papírcsíkon nagyon tetszett és be is szereztem rögtön, azonban rajtam sajnos nem működik.Viszonylag tartósnak mondható.Elvégre is edt-ről van szó és ebben a tekintetben teljesíti az elvárásokat.Rajtam 4-5 órát illatozik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 5.