Giorgio Armani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Laci, Módosítva: 2012. szeptember 14.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: citrus-aromás

Ajánlott: férfiaknak

Fejjegy: ananász, mandarin, zsálya, yuzu, citrom, bergamot, alma, kardamom

Szívjegy: ciklámen, rózsa, írisz, jázmin, szerecsendió

Alapjegy: ámbra, szantálfa, pézsma, tölgymoha, cédrus, tonkabab

Igazi ritkaság! Emporio Armani Night for him
Ár: 22.000 , Eladó: Endymion
Állapot: Új, bontatlan, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Budapesten az Astoria környékén vagy igény szerint postázás
Ár: 7000.- + szállítás , Eladó: illatvarázs*
Állapot: 50 ml/40-45 ml, Helyszín: --, fizetés: Foxpost, postán maradó/ Banki àtutalàs

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Atter76

2020. április 30.

Ez az illat az egyik alapillatom, ha nem lenne mind a tartóssága, mind a projekciója egyszerűen csapnivaló, (mint az Armanik általában), gondolkodás nélkül dobnám rá az 10 pontot..:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 30.

loju

2016. március 4.

Hát ennek valami borzadály az illata! Ki nem állhattam, amíg a párom használta. Annyira émelyítő, hogy szinte rosszul voltam, amikor használta! Tömény pacsuli! Nem is értem, hogy egy férfi parfümben mit keresnek a virágok, egyáltalán nem férfias! És amennyire drága, totál pénzkidobás volt, pedig vannak nagyon jó Armani parfümök, de ez nem az! Hatalmas CSALÓDÁS!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 4.

jakobs

2014. október 25.

Nagyon bejön az illata ,ilyet vettem páromnak is tesomnak is mindkettönek tetszik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 25.

Málni

2013. július 29.

Az Armanik mostanában nagy kedvenceim, igazán kifinomult, modern, púderes-édeskés ffi parfümök a befutók nálam:)
Őt is kipróbáltam és nagyon megtetszett a púderes, balzsamos, nemtelen illata, viszont papíron is percekig lehetett csak érezni, nem is értem ez h lehet, bőrön se maradt meg nagyon. Illatra 5, tartósságra 0

Ez a legnagyobb bajuk szerintem a dzsordzsóknak, magas az áruk, kitünő az illatuk, de alig érezni őket és gyorsan elillannak.

Laci és Thomboy, köszi a copy tippeket, jöhetnek még ilyenek, főleg ha jó erősek és tartósak:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. július 29.

ursus

2013. június 5.

Laci tökéletesen leírta: az ír páromnak volt ilyen 1999-ben. soha nem bírtam magammal, amikor magára fújta ;) Megvettem magamnak a női párját, így teljes volt az összhang. Amikor nem voltunk együtt, akkor is velem volt. Utána vettem meg a piroskát - az esti változatát -azt is imádtam! Csúcs illat, de már nem tudnám viselni :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2013. június 5.

thomboy

2012. október 9.

Laci!
Tudok neked még egy jól sikerült utánzatát ennek az illatnak mégpedig Chat D'or: Empower New néven fut.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. október 9.

Laci!

cingarela

2012. szeptember 15.

Isteni ez az illat, a férfiparfümök között a kedvencem............csakis csillagos ötös, a többit már Laci leírta:))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2012. szeptember 15.

Laci

2012. szeptember 14.

Ilyen illatok mostanában sajnos már nem igazán készülnek. Ez egy pimasz, szexi, mégis puha és komfortos illat, mely engem teljesen elvarázsol. Annyira szeretem, mint a női párját, egészen hasonlóak stílusban, igazán maradandót alkottak ezzel az illatpárossal. Meg merem kockáztatni, hogy a legjobban összehozott női-férfi illatpár, mely valaha készült. Általában ez úgy szokott lenni, hogy a parfümpár egyik tagja brillírozik csak, a másik pedig mindig háttérben marad, sosem lesz sikertermék, mert egyszerűen lapos és unalmas, vagy penetráns. Itt erről szó sincs, mindkettő igazi profi munka, egyedi, semmivel össze nem téveszthető. A női épp annyira édes, amennyire kell, a férfi pedig szépen egyensúlyoz az édes és a puha fás között, sosem válik fullasztóvá és émelyítővé, viszont annyira nem e világi vibrálása van a kompozíciónak, hogy sorban kapjuk a bókokat, ha ezt használjuk. Tartóssága igen jó, az ára sajnos már nem ennyire. Tesztert érdemes venni belőle, hiszen úgy sincs kupakja, a doboz meg nem ér meg 5-6 ezer forintot. Aki szeretne a párjával egy illatcsaládot használni és összetartozásukat az illattal is ki akarják fejezni ne keresgéljenek többet, ez a tökéletes páros. Mindkettőben ott a dög és a lágyság, a pikantéria és a harmónia. Bárcsak sose szüntetnék meg ezt az illatcsaládot. Reménykedem.
Update: ma nem bírtam ki és megvettem egy utánzatát ennek az illatnak potom 390Ft-ért, mert még sosem találtam belőle másolatot. Kapaszkodjatok, a neve: Empire Azzani man. De amin sírtam a nevetéstől: Bolze & Kabrana. Eszem megáll. :-D Amúgy egész hasonló az illata az eredeti Armanihoz, csak kevésbé tartós. Szobaillatosítónak jó lesz, nem sokak mondhatják el, hogy Armani illatú a szobájuk. :-) Beújítottam egy Bolze & Kabranat is, ha lúd legyen kövér alapon. Egész jó kis másolat, szinte alig tér el az eredetitől és ez jóval tartósabb, mint az Armani. Nagyon szépen bontakozik ki. Lehet, hogy használni fogom, ügyes másolatok ezek, Made in France. :-D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 14.