Giorgio Armani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: andrea.horvath79, Módosítva: 2012. július 31.

Lelőhely:   parfümériák, online

Hosszabbító hatású szempillaspirál, kétoldalú (lapos és széles) kefefelülettel.

Pöti

2014. augusztus 18.

Az úgy történt, hogy eperneten minden sminkcuccra 10% kedvezmény volt. Már régóta ácsingóztam egy Eyes to kill spirálra, de az itthoni árszínvonalat egy kicsit túlzásnak tartom. Az eperneten eleve olcsóbb ez a kis csoda, aztán ott volt az extra kedvezmény is, szóval megrendeltem. Persze két féle volt belőle, egy dúsító (amit itt a KM-en mindenki istenít) és ez a hosszabbító. Ennél még nem volt vélemény, de úgy gondoltam, bátor leszek és kipróbálom. Meg is érkezett annak rendje és módja szerint. Már az első tapizás is nagyon kellemes volt, a fémes tokja igazi luxust sugároz. A keféje elsőre furcsa, de rögtön kézre állt. És megtörtént az, amire azt hittem, hogy sose. Megcsaltam a Doll Eyes-omat. Nekem addig az a spirál volt a csúcs, de ez egy laza csuklómozdulattal kisöpörte a sminkes tatyómból a Lancome-ot. Gyakorlatilag akkorák a pilláim, hogy nem tudok napszemüvegben pislogni... :D

Update: a kezdeti lelkesedésem most kicsit alább hagyott, mert ha túl sok anyag marad a kefén, akkor hajlamosak összeragadni tőle a pilláim. Szóval mégis csak a Doll Eyes nyert..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 18.

andrea.horvath79

2014. augusztus 10.

Már egy éve, hogy felraktam ide ezt a spirált, de csak most vettem meg, mert félve a csalódástól maradtam Chanelnél, pedig erről is csak jókat hallottam.
Aztán jön Pöti, és mivel úgyis újat kell vennem, hát megrendeltem.
Bár mikor még drogériás spirálokat használtam, akkor is azt hitték , hogy műszempillám van, ezért rajtam nincs mit turbózni igazából.
Viszont saját magam látom a különbséget. A Chanel Le Volume: hosszú, dús, igazi tömött pillák.
Ez az Armani csak hosszabbít ( ?) , de nem választja szépen szét a pillákatl. Mivel még csak egy hete használom úgy érzem napról- napra jobban teljesít, de még mindig nem az igazi.
Pöti , Le Volume- ot próbáltad?

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

Aztán jön Pöti, és mivel úgyis újat kell vennem, hát megrendeltem.
Pöti , Le Volume- ot próbáltad?