Giorgio Armani

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: gotti.toth, Módosítva: 2013. május 15.

Lelőhely:   parfümériák, online

• Paraben-mentes szemkontúr ceruza
  • Gyengéden meghatározza, illetve fokozza a szemek megjelenését
  • Puha végű és bársonyos, krémes textúrájú, így könnyedén felvihető
  • Vízálló, elkenődésmentes és nem elmozduló formula
  • Precíz, egyszerű alkalmazást nyújt
  • Tartós akár tíz órán át
  • Szexi, füstös végeredményt ad

Ár: 4000 , Eladó: DEvelin26
Állapot: Használt, Helyszín: Budapest, fizetés: Személyes átvétel Bp-en vagy kérésre postázom

Bettina0225

2021. február 2.

Fekete szemceruzat kerestem, igy gondoltam beruhazok erre es megrendeltem a 4-es arnyalatot. Kellemes viselni es nagyon tartos. Nem irritalta a szemem. Egesznap tart, csak egy minimalis mennyisegben kenodik el de szerintem ez termeszetes. Nappali es esti sminkek tokeletes kiegeszitoje. Tokeletesen el lehet satirozni🙏 es brutal fekete! 24honap a szavatossaga akit esetleg erdekelne. Orulok, hogy nem csalodtam benne.😍 Mindig is olyan szemceruzat kerestem, ami tartos es nem “tunik” el napkozben, ugy erzem sikerult megtalalnom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. február 2.

Lillla31

2016. július 3.

Az itteni vélemények alapjám vettem meg a ceruzát. Sajnos, nagy elvárásaim voltam, de csalódnom kellett. Egy kicsit kenődik, többször kell igazítani napközben, vízvonalon viszont nem rossz. Mindenesetre, ennyi pénzért (kb. 9000) sokkal többet vártam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 3.

andrea.horvath79

2014. augusztus 10.

Félve rendeltem meg ezt a ceruzát ( 12- es árnyalat), mert az eddig próbált nem tartós ceruzák órákon belül szétkenődtek, viszont szükségem volt olyanra ami satírozható, ami egy Chanel stylo vagy BB vízállónál nem lehetséges.
Pár nap után kijelenthetem, hogy a legjobb szemceruza amivel eddig találkoztam! Satírozható, reggel 7- től az esti lemosásig meg sem mozdul.
Mostantól csak ezt veszem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 10.

Mostantól csak ezt veszem.

chanelbaby

2014. május 10.

Az Armani ezt tényleg nagyon eltalálta, gyönyörű intenzív szín, extra tartósság..tökéletes! Nekem a 01 Black árnyalat van meg, a színe elképesztően erős elég egy vonás az alsó víz vonalra és egy napig kibírja. Nem vicc, lemértem 11 órát bírt ki az alsó vízvonalamon!!! Ami miatt mégsem lett a kedvencem az az hogy ceruza és nem tekerős. Így hétköznap inkább a Chanel Stylo Yeux ceruzájáért nyúlok mert azért az is kibír 8órát és kevesebb macerával jár. Ami miatt viszont még is nálam maradt ez a ceruza az a satírozhatóság, gyönyörű füstös szemet lehet vele készíteni és sokkal tartósabb is mintha szemhéjpúderrel csinálná az ember, nem kell attól félni hogy hajnali 2kor arra mész ki egy szórakozó helyen a mosdóban hogy a szemed körül két félig lefolyt pandakarika van.
Bátran ajánlom mindenkinek ezt a ceruzát mert a magas ár ellenében tényleg minőséget kapsz. A hegyezős mivolta miatt nem vonok le egy pontot sem ez csak az én heppem, megérdemli a maxot:) 5/5

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 10.

gotti.toth

2013. május 8.

Egyszeruen imadom. Konnyen lehet felvinni, konnyen lehet vele dolgozni. Szerintem olyan nem letezik, hogy ezt a szemceruzat valaki csunyan vigye fel. Tartos, ha reggel teszed fel nincs szukseg korrekciora csak delutan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. május 8.