Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: winniethepooh, Módosítva: 2013. július 11.

Lelőhely:   parfümériák, online

biusjj

2017. június 30.

Jajjjj de szerettem ezt az illatot. Limitált kiadás volt, Angliába vettem valami 5 font körül egy leárazáson. Vakon.. Nem bántam meg, ugyanis egy nagyon finom, könnyű nyárias illat. Volt benne valami amit nagyon szeretek. Imádtam konkrétan. A kupakja nem zárt jól. Tartóssága nem volt túl kimagasló, de még így is nagyon szerettem. Picit almás volt talán, és citrusos. Ha látnék valahol tuti vennék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 30.

winniethepooh

2015. március 12.

Imádom ezt a parfümöt, sajnos limitált kiadás volt, és már csak pár fújásnyi van belőle. :(
Valaki tudja hol lehet mér netán beszerezni?

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 12.

Valaki tudja hol lehet mér netán beszerezni?