Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: HuAnita, Módosítva: 2017. június 20.

Kiszerelés:   30 ml, 50 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online

Kiadás éve: 2017

Fejillat: sárgabarack, narancsvirág

Szívillat: arab jázmin, osmanthus, rózsa

Alapillat: fehér pézsma, fehér fa

Ár: 10 000 Ft + pk , Eladó: katinkavzs
Állapot: kb 55ml, Helyszín: Budapest, XI., fizetés: előre utalás után posta, foxpost

Lenaeri

2020. augusztus 25.

Második napja járkálok a drogériába, hogy szagolgassam. Megrendeltem, úton van, de egy napot sem bírok nélküle. :-)
Ez az illat legkevésbé sem semmilyen, nagyon is valamilyen. Isteni!
A biztonsági illat jellemzéssel sem értek egyet, különleges kis csoda.
Rajtam vaníliás tejkrém illatú. ( ez jutott eszembe, amikor először kifújtam) Tudom, köze nincs a vaníliához, de én mégis érzem benne.
Tuti nagy kedvenc lesz.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 25.

Ez az illat legkevésbé sem semmilyen, nagyon is valamilyen. Isteni!
A biztonsági illat jellemzéssel sem értek egyet, különleges kis csoda.
Tuti nagy kedvenc lesz.

Zsedit

2019. december 28.

Egy minta után, karácsonyra érkezett, nagy-nagy kedvenc. Nem rajongok a virágos illatokért, de ez maga a műalkotás! Tartós, kellemes, nőies, púderes, nem túl édes... :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. december 28.

TheTroublemaker

2019. augusztus 23.

Elegáns és nagyon nőies, igazi "főnökasszony" illat. Sajnos csak egy fújós mintám volt belőle, de rajtam elég tartós volt és a hatósugara is rendben volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 23.

KBara

2018. november 11.

Szép, lágy, nőies illat. Én jól kiérzem a sárgabarack illatát belőle. Olyan kár, hogy nem tartós és alig érezni a bőrön.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 11.

Timi8

2018. június 30.

Bevallom, a Dahlia Divin-okat nem nekem találták ki. Vmiért nem. Az 1.illatuk reklámarcaként "befogott" Alicia Keys sem jò választás. Bármenmyire imádom őt, a Dahlia Divin teljesen más karakternek áll jòl sztem. (Én inkább a lágyabb, tavasz-nyár szìntìpusù hölgyeknek javaslom, sztem rajtuk lesz igazán hatásos, az ő karakterükkel passzol). Szòval nekem az anyaillat nem nem, de nagyon nem. Holott egy kifejezetten kellemes, hordhatò illatròl beszélünk. De mivel lassan minden kiadott illatalkotást "flankerizálnak" az alkotòk, ( ...hogy minél szélesebb célközösséget érintsenek, azaz mindannyian megtaláljunk köztük a kedvenc Divin illatunkat), hozzáadnak, elvesznek, picit mòdosìtanak vagy teljesen ùjat kreálnak... Ìgy lett egy Nude flanker is. Engem ezzel most megfogtak maguknak! Nekem eddig ez tetszik magamon legjobban. Semmi extra amùgy, Luna1024-gyel, Angelina69-cel és Nyarigabi-val is teljes mértékig egyetértek. De annyira ellenàllhatatlanul vonzò, kifejezetten kecses, nagyon nőies illat, abszolùt van tartása, eleganciája. Enyhén barackos nyitánnyal, virágosan, pézsmás leszáradással tündököl. Elfogadnám. Mivel nem szerelem, nem is fellángolás, egyszerűen csak tetszik, 4 csillag. Nekem amùgy a tartòsságára sincs panaszom. (Kis gyári mintàcskát tesztelgetek.) Elégedett vagyok (lennék) vele.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 30.

Ferita

2018. május 3.

Nekem nagyon tetszik. Szeretem a Givenchy illatokat. A Divine széria legtöbbje tetszik. Nagyon hasonlít az Edt-re,talán picit barackosabb. A tartóssága az egyedüli gondom vele,de kevés illat marad meg rajtam,így már annyira nem is bànt a dolog.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. május 3.

albertinablogg

2018. április 6.

Nem tartós, az üvege miatt próbáltam ki, és már nem érzem a csuklómon.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 6.

Nem tartós, az üvege miatt próbáltam ki, és már nem érzem a csuklómon.

Verona5

2018. március 27.

Ez a "finom, nem rossz, elmegy, hordható kategória" kb 2 órás léttel és viszonylag kis hatósugárral. Egyszerű, kicsit édeskés, irodaálló kis semmiség, egy a mostanában divatos egyenillatok közül. Pontozandó, hogy viselhető, nem zaravó. Legalább nem LVEB :).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. március 27.

Luna1024

2018. február 21.

Céltalanul sétálgattam a parfümériában, olyan illatokat keresgélve, amiket még egyszer sem próbáltam, így kerültem a Givenchy-polchoz, ami amúgy is a kedvenc parfümmárkám, bizakodva néztem hát a dolgok elébe. :) Amikor leemeltem ezt a kis illatot a polcról, nem igazán tudtam, mire számítsak, mert az anyaillatról olvastam már jót is, rosszat is, és nem tudtam, ez mennyire hasonlít rá, és hogy én vajon melyik táborba fogok tartozni...
Az a helyzet, hogy az előttem szólóknak tökéletesen igaza van mindenben (a negatívumokban is), de én ezzel együtt is nagyon szeretem! :) Igazából ez egy végtelenül egyszerű, már-már jellegtelen kis illat, de valami olyan szerethetően, olyan nőiesen mutatja be a virágokat, hogy még így is csak élvezni tudom. Amúgy gondoltam, hogy térdre fog kényszeríteni, mert van benne barack és osmanthus is (utóbbinak is barackillata van az én bőrömön, szóval dupla öröm), és ez a két illatjegy nálam a cseresznyével karöltve a TOP 3, imádok mindent, amiben benne vannak. :) Ez nekem egy nagyon finom, SELYMES, puha, lágy virágillat, kicsit barackosan, kicsit mézesen. Igen, határozottan mézesnek érzem, pedig az elvileg nincs is benne... Visszafogott, simogató, hipernőies illat, az a típus, ami nem emel ki különösebben, de a maga szolid módján megkoronázza a nőiességet. Elegáns is, de nem amolyan "karótnyelt" módon, nem veszíti el a báját. Csodaszép szerintem. :)
"Megkóstoltam" az eredeti Dahlia Divin-t is, bár tegyük hozzá, hogy csak úgy "kutyafuttában", egy fújás erejéig, épp ezért nem írok róla egyelőre véleményt, de annyit azért meg tudtam állapítani, hogy ez a Nude verzió hozzám illőbb az eredetinél. Ez valahogy - nekem - sokkal barátságosabb, viselhetőbb, bár a másikkal sincsenek nagy gondok, azt leszámítva, hogy éreztem benne valami keserű mellékillatot, amit nem tudok hova tenni (de hangsúlyozom: ezek egyelőre csak felszínes benyomások). :)
A tartóssága sajnos nem az igazi, ezért levonok egy csillagot, pedig tökéletes illat lenne azokra a napokra, amikor az ember nem akar semmi extrát, csak annyit, hogy finom illata legyen... Tényleg tipikus biztonsági játékos, de ebben a kategóriában abszolút az egyik legjobb, amit ismerek. Ahogy csakmoni megfogalmazta, üdítő változatosság ez az illat a "valamilyen" parfümök között, mert kb. mindenhova illik, nem lehet vele mellélőni, épp ezért jó választás minden olyan napra, amikor a polc előtt állva nem tudjuk eldönteni, ma épp mit fújjunk magunkra. Olyan, mint egy bézs/törtfehér ruha, vagy egy nude körömlakk, szóval a névválasztás egyszerűen tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 21.

csakmoni

Korcsoport: >54
2017. december 2.

Annyira kis finom! Teljesen jellegtelen, de ebben a kategóriában nem szoktam olyat találni, ami azonnal megtetszik. Szívesen használnám, ha kapnék egyet, üdítő változatosság lenne a "nagyon valamilyen" (zöld vagy pacsulis vagy fűszeres) illataim mellett. Rajtam gyümölcsös, visszafogott, aztán beédesedik, kicsit karamellás-cukorkás jellegű, de igazán ízlésesen, kellemesen. A leszáradása édesen pézsmás-fás.Komfortos, mosolygós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. december 2.