Givenchy

Ár:   12010 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. június 7.

Ár:   12010 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatcsalád: ciprus-virágos

Összetétel: pink bors, mimóza, írisz, pacsuli, tonka, vanília, szantál

Ár: 17000 forint postával , Eladó: egyboszorka
Állapot: 2x próbált, 75 ml kupak nélküli teszter dobozában, Helyszín: Szombathely, fizetés: utalás után postán maradó küldemény vagy Foxpost
Ár: 20000 , Eladó: Parfum28
Állapot: Új, Helyszín: Győr, fizetés: Foxpost, posta, banki utalás

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Dottir

2019. október 7.

De szerettem ezt. Könnyed, lebbenő, de mégis mélységes, hiperelegáns púderes pacsuli. Édes, de csak finoman, olyan mint egy ultragyengéd érzéki érintés. Távolságtartó, de mégis foglyul ejtő, vonzó, nagyon különleges illat, ami szerintem hajaz némileg a Mademoiselle-re, de annál sokkal púderesebb és kifinomultabb. Nem érzem "noir"-nak, erőlködésmentes, légies elegancia - ez jut eszembe róla. Manapság nem érzek késztetést a használatára, csak a régi maradékomat illatolom az élményért, de nem tartom kizártnak, hogy valamikor később még beszerzem. Letisztult gyönyörűség az üvege, hatósugara ideális, tartósságára sem lehet panasz. Igazi szépség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. október 7.

Phoenix19

2018. december 15.

A folyékony byronista világfájdalom lakik ebben az üvegben. Valamiféle megfoghatatlan, örökkön való melankólia, mely átszellemült és fennkölt, ahogyan tragikus méltósága olyan magaslatokba emeli, hogy az "ember" feleszmél halandó voltára, a hiúságok hiúságára, a hiábavalóságok hiábavalóságára.
Örök és egyetlen szépségkirálynőnk megalázó körülmények között készült szobra néz le ránk, mely megtestesíti ezt a végtelen bánatot, a nem szűnő szomorúságot. Az egészen mélyről fakadó legbensőbb fájdalom illatát. Hogyan lehet mégis egy földöntúli, eszményi szépséget társítani a fájdalomhoz illat formájában? Miféle művészet és zsenialitás szükséges hozzá? Ebben az üvegben van a válasz. Givenchy ismerte a titkot.
Talán az az oka, hogy sokan elhatárolódnak ettől az íriszes csodától, hogy az emberek ösztönösen a vidám, pozitív dolgok felé irányulnak. Ijeszti őket az elmúlás gondolata, nem akarnak szembenézni vele, mert félnek tőle. Francois Demachy mesterműve egy krémesen édeskés, elbűvölően misztikus, elegáns, finoman száraz, fás, porszerűen íriszes, titokzatos, gótikus noir. A noir noir-ja. Lenyűgöző.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 15.

lidol

2018. november 27.

Az első élményem vele nagyon különleges emlék marad számomra. Épp nászútra mentünk újdonsült férjecskémmel. Amíg vártunk az átszállásra, a reptéren lévő parfümériában kolbászoltunk, de mivel nem volt túl sok időnk, kinéztem magamnak 3 - üvege alapján érdekesnek tűnő - illatot , és fújtam egy tesztcsíkra belőlük. 1et bedobtam a táskámba, másikat azsebembe, a 3.at pedig már a reptéren eldobtam, mert nem tetszett. És ezzel el is feledkeztem a másik két csíkról. Már vagy 4 napja tartott a "mézeshét", mikor vmit keresve kinyitottam a tatyómat. Az a fantasztikus babaillat ( babaillat relatív, számomra ez a J&J rózsaszín babakrémmel azonos ), ami akkor megcsapott, teljesen meglepett.Gyúlt a lámpa az agyamban, hogy ja igen, van egy parfümteszt itt mélyen, de hogy van ennek még ilyen erős illata egy fújástól 5 nap elteltével is? És melyik is volt a 3 közül??? Aztán, mikor hazajöttünk rátaláltam, úgy éreztem, a sors furfangos módon elvezetett az új "illatomhoz". Azóta is tart a szerelem!...a férjemmel is :P :)))))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 27.

Lencseee

2018. június 20.

Olyan érzés ezt az illatot viselnem, mintha a Guerlain LPRN-nak egy igen jól sikerült és végre tartós változatát használhatnám:-) és nagy meglepetésemre, télen, szinte minden férfi megdicsérte...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 20.

Brigitt

2018. február 13.

Egy hete jutottam egy fújóshoz csere útján, és milyen jó választás volt. Nekem a Givenchy-k eddig nem igazán jöttek be, de ezt nagyon magaménak érzem. Három egymást követő napon reggeltől estig rajtam volt és igazán jó ebben az illatban "lenni". Kifinomult, komoly illat,magabiztossá tesz. Szerintem egyéniség függő és nem csodálom, hogy többeknek nem tetszik. Tudni kell azonosulni vele. Nem túl nagy a hatósugara, de én egész nap érzem magamon, még késő este is meg-megcsap az illata és 8-10 óra eltelte után is csodás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. február 13.

homonnaizs

Korcsoport: >54
2017. december 28.

Imádom ,számomra a NŐ illata aki kecses ,vagány bátor és tudja viselni ezt a csodát ,nyilván bőrfüggő mint minden parfüm,de neki külön alkalmat ad a bája és nélkülözhetetlen illata ami rabul ejt és nem csak azt aki viseli :-) forever Givenchy

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. december 28.

mariann33

2017. október 29.

Pár éve teszteltem,de nem tetszett egyáltalán.
Mostanában újra alkalmam nyílt jobban megismerni,és azóta vettem is egyet,annak ellenére,hogy nem vagyok sem frusztrált,sem jelentéktelen...
Isteni finom íriszes illat,ruhán krémesebb.Egész nap érezni,szó szerint!
Attól hogy egy illat nem működik valakin,le lehet húzni a parfümöt,bár az sem sportszerű.Viszont konkrét embertípushoz kötni,hogy "ilyen vagy olyan"az az ember aki ezt viseli,enyhén szólva is butaság,illetlenség és sértő.Az hogy ezt még hasznosnak is jelölik,az a no comment kategória.
Az én szememben a cukorka illatok vannak nagyon "alul",mégsem mondom hogy szerintem "kiknek"az illata,hiszen teljesen normális kolléganőm is ilyeneket használ,egyszerűen csak mert ilyen az ízlése.
Ez a parfüm jó kedvre derít,érzem egésznap a finom,ápolt nő illatát.Nem tömeg illat,de nem mindenkin működik,pont mint ahogy az összes parfüm.Szerencsére én egy kiegyensúlyozott ember vagyok,és jól érzem magam ha ezt használom,sőt,jól is áll,még szerencse hogy nem adok az otromba,elfogult véleményekre ha parfümről van szó,mert sok illattól fosztottam volna meg magam.
Nagyon találó és igazán szépen fogalmazott vélemények vannak itt,ami számomra azt jelenti,hogy sokak fantáziáját mozgatja meg ez az illat.Ez sokat elárul,egyetértek mindenkivel akik szerint egy elegáns,magasztos,semmihez sem hasonlítható kreációról van szó.
Egyedi illat,már a neve is annyira elegáns.Igazi Givenchy!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. október 29.

Pár éve teszteltem,de nem tetszett egyáltalán.
Isteni finom íriszes illat,ruhán krémesebb.Egész nap érezni,szó szerint!
Egyedi illat,már a neve is annyira elegáns.Igazi Givenchy!!

galagonyanya

2017. július 26.

Megtaláltam azt az illatot, amely semmi, de a világon semmi érzelmet nem bír kiváltani belőlem. Sem örömöt, sem rajongást, sem dühöt, még csak utálatot sem. Ennyire jellegtelen és unalmas és semmitmondó illatot - nos, akkor szoktam érezni, amikor az A*** katalógust lapozgatom. Nem azt mondom ezzel, hogy ez egy "katalógusillat" lenne - annál sokkal rosszabb. Ehhez a Givenchy adta a nevét...! Kicsit édes, szúrós pacsuli, gyorsan illanó, olyan gonosz kis szurkapiszka, ami nem esik jól, de hamar elfelejted. Nem túl fiatal, de annál frusztráltabb nők illata, akik maguk sem értik, hogy lehetnek ennyire jelentéktelenek, és efölött érzett keserűségüket epésnek szánt megjegyzésekkel próbálják kompenzálni...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 26.

HDR

2017. július 25.

Émelyítően virágos illat. Jellegében hasonlít a Burberry My Burberry-re. Viszont nagyon erőteljes. Miután a nagyját lemostam már nem olyan rossz, krémes tusfürdő jellegű illattá vált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 25.

ErikaErika

2017. június 16.

Nekem EDT-m van, annyira isteni, nagyon finom, de sajnos nem valami tartos. :( Egyszer veszek egy EDP-t is, mert nekem az KELL! :) Nagy rajongoja vagyok a Givenchy illatoknak!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. június 16.