Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. május 31.

Lelőhely:   parfümériák, online

picimucko

2017. február 24.

Napsütéses jókedv illat. Könnyed, púderes, nagyon minimálisan virágos, bőrközeli illat, egyáltalán nem fullasztó. Tiszta és lágy, abszolút el tudom képzelni magamon 40 fokos hőségeben is amikor amúgy nem kívánok semmilyen parfümöt magamon...Nem egy kislányos illat, mert annak ellenére, hogy milyen lágyan hat az érzékszerveimre, nagyon határozott és egyértelmű. Tipikus tavaszi-nyári egyszerű eleganciát sugároz.

A tartóssága lehetne jobb is, leszáradás után nagyon hamar beleolvad a bőrbe és így maximum a környezet érzékeli, a viselője kevésbé.
Ettől függetlenül szerintem hihetetlenül kellemes!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 24.

Ettől függetlenül szerintem hihetetlenül kellemes!

paaulaaa

2017. január 4.

Számomra ez maga AZ ILLAT. Egy kedves ismerősöm mutatta meg nekem...be kell vallanom: elsőre beleszerettem. Azóta eltellt több mint egy év és a lelkesedésem töretlen. A második üveget gondolkodás nélkül szereztem be! Olyan viselni mintha valami szupervilágba csöppenék. Jó kedvem lesz és ez észrevétlenül velem marad egésznap. Nekem az EDP túl tömény magamon, de ez tökéletes. Egész nap érezhető az illata, de nem tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

egyedszilvi

2016. július 10.

Gondolkozom ő vagy a l eau tetszik jobban.
Dönteni nagyon nehéz 😃 mindkettő finom,púderes könnyed nyári illat.
Nekem tartóssága is jó erős közepes.,Amugy nem harsány,nem bőrközeli,épp tökéletes

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 10.

Gondolkozom ő vagy a l eau tetszik jobban.
Dönteni nagyon nehéz 😃 mindkettő finom,púderes könnyed nyári illat.

vanillacaramella.sweet

2016. február 16.

Döbbenet,ma teszteltem bőrömön és olyan illata lett,mint a tollban a tintáé. Papírcsíkon is ilyesmi volt. Értetlenül állok a dolog előtt. Direkt nem volt erős tusizselém se előtte, sem más illat rajtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 16.

misno

2015. július 28.

Nagyon szép áron kínálták az egyik online boltban, így beszereztem. Rajtam főleg vanília illata van, egy kis púderes-rózsás beütéssel. Valahogy olyan anyukás , biztonság-illata van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 28.

Pöti

2013. június 18.

Az edp mellett őt is imádom. Ami az edp-ben nyomasztva fullaszt, az itt meg sem jelenik... Púderes, virágos... Nyárra jobb választás... És sokkal vidámabb is..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 18.

Dana1983

2013. március 4.

Én anyukámnak vettem. Finom illata van, nagyon üde és friss, szerintem virágos-gyümölcsös. (Nem mintha értenék hozzá.) Neki majdnem egész nap tart.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 4.

isetev

2012. szeptember 22.

Férjemtől kaptam, reptéren vette. Nem lenne rossz illat, de a tartóssága!!
Körülbelül negyed óráig érzem magamon, másik sem érzik rajtam. Ennyi pénzért egy Givenchy nagy csalódás!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2012. szeptember 22.

Férjemtől kaptam, reptéren vette. Nem lenne rossz illat, de a tartóssága!!