Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: hagicica20, Módosítva: 2013. június 8.

Lelőhely:   parfümériák, online

Megjelenési év: 2013

Fejjegyek: citrus, neroli

Szívjegyek: rózsa

Alapjegyek: pacsuli, cédrus és pézsma

chiba

2018. június 23.

Vettem itt a krémmánián ebből egy fél üveggel!Valóban kesernyés, citrusos, szappanos illat!A pézsma tényleg elnehezíti, sztem emiatt nagyon időjárás függő,de én szeretem!Télire kevés, túl rideg, a 40 fokra meg sok!
Nekem olyan Chloé vonal, de ez jobban tetszik!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. június 23.

Nekem olyan Chloé vonal, de ez jobban tetszik!

csakmoni

2017. március 19.

jún.: Nagyon tetszik, amíg a pézsma el nem nehezíti a bőrömön.
Zöldes-citrusos-kesernyés, mintha rám lenne kitalálva, de a pézsmát nem szeretem, leül az illat, elveszíti az üdeségét, élénkségét. Pedig kb. fél óráig örültem, hogy megvan az új könnyű illat, amit bármikor fújhatok...
okt.: Gondoltam, megnézem, milyen hűvösebb időben. Jobb. Bár volt egy kb. egy órás szakasz, amikor nagyon keserű volt rajtam, meglepetésemre utána nem eltűnt, hanem felfrissült, savanykás-zöld lett, mint a grapefruit, és tetszik, ráadásul tartós! Az egyik csuklómon ő, a másikon a Noir, és határozottan van bennük valami közös. A Noir lehetne egy leheletnyit pacsulisabb.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. március 19.

jún.: Nagyon tetszik, amíg a pézsma el nem nehezíti a bőrömön.

kalavirag

2016. november 8.

Gyönyörű, könnyed,friss illat, iszonyú elegáns, valamiért én csak selyem blúzon, ingen tudom elképzelni ezt az illatot annyira az eleganciát sugározza számomra. A tartóssága megfelelő a megszokott EDT.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 8.

senskin

2016. július 21.

Finom és finom. Maga a nő. Majdnem kihagytam, de tettem vele egy próbát. Citrusos, zöld, friss. A választásom nem ő lesz, de Dahlia az biztos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. július 21.

egyedszilvi

2016. július 10.

Ma ő van rajtam.Nagyon finom púderes ,virágos illat,friss de mégis simogató citromos,rózsás finomság.Tartóssága egész jó,4 órát legalább kitart rajtam

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. július 10.

HDR

2016. május 24.

Hirtelen felindulasbol, illatolas nelkul, az itteni velemenyek alapjan tortent vasarlas volt Marianntól.
Utalom a nerolit,de ebben nem erzem plussz tabletta szagunak, mint mas parfumokben.
Talan kicsit rozsas, igazan zöld, de nem abbol a wc illatositos citromos fajtabol, es valami fuszert erzek benne. Enyhen edes, van benne valami kisse emelyito is.
Holnap keserves csaladi esemenyen kell reszt vennunk. Azt hiszem ő lesz a valasztottam, megpedig azert, mert nincs rola korabbi emlekem es a jovoben sem tervezem nagy kiszereles vasarlasat, tehat nem fog szivszorito emleket idezni bennem. Holnap arra van szuksegem, hogy hatarozottsagot, tartast adjon a nelkul, hogy harsogna, kiabalna, hogy "itt vagyok".
Ugyanakkor szivesen elhasznalom a fujosomat a nyari nagy melegben, mert kellemesen udito, nagyon igenyes illat. Tartossaga tok jo.

Olyan,mint egy elsuhano elegans holgy, aki utan mindenki megfordul, mert egy hofeher kiskosztumben is lebeg, es a kisugarzasa mutatja termeszetes szepseget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 24.

bogczi

2016. április 26.

Nagyon friss, nagyon vizes és nagyon zöld. Rajtam valamiért rettentően keserű illattal indít, hogy az ember orra majd' leesik, aztán szelídül és kellemesen zölddé válik; utána pedig a grapefruit enyhén kesernyés, de nagyon friss illata bontakozik ki. A rózsát én egyáltalán nem érzem ki, csak a frissességet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 26.

zsokaw

2016. április 23.

Valóban különbözik a Dahlia-vonaltól: nem nehézkes, fojtó, hanem friss, légies, ugyanakkor tartós tavaszi-nyári illat. Nagyon kedvelem hétköznap és ünnepen egyaránt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. április 23.

a12smuk

2015. május 15.

Kellemes vizes-citrusos igazi zöld.A rózsát én egyáltalán nem éreztem magamon,viszont leszáradáskor átváltott citromos tisztítószer irányba,talán a pézsma tette ezt velem...De ettől függetlenül tényleg szép illat ,csak nem rajtam.Kár,mert nagyon tartós is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2015. május 15.

illatvarázs*

2014. június 4.

Semmi köze az előző Dahlia vonalakhoz. Ez egy friss, citrusos-zöld illat. Nem kaptafa citrusos illat, van benne egy kis csavar, de mégis egyszerű. Tartóssága pedig csillagos ötös.
Megvettem, hordtam, de nem lett szerelem. Megváltam tőle.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. június 4.

Megvettem, hordtam, de nem lett szerelem. Megváltam tőle.