Givenchy

Ár:   30 000 Ft   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. március 2.

Ár:   30 000 Ft
Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: narancsvirág, jázmin, rózsa, fás jegyek, tömjén, rizs, tonkabab, vanília

Ár: 2000Ft/5ml; 3700Ft/10ml + postaktg. , Eladó: Diana82
Állapot: Eredeti parfümömből frissen àtfújva üveg parfümszòròba , Helyszín: Budapest, XXIII., XIII. kerület, fizetés: Személyes átvétel/utalás után Foxpost vagy postánmaradó ajánlott küldemény

Myrtle

2021. február 8.

Számomra nagyon ünnepi ez az illat, csupa melegség és kedvesség. Bár alapvetően az unisex parfümökért rajongok, el kell ismernem, hogy ez egy zseniálisan megkomponált orientális-gourmand csoda.
A keleti varázslat tömjénnel és isteni érett naranccsal kezdődik, majd egy finom, karácsonyi süteménykészítést idéző fahéjas, fűszeres akkord ünnepi készülődés hangulatát idézi. A végén a tonka és a vanília valami egészen költőivé puhítja, édesgeti. Bekuckózós, gyapjúplédes-kakaós estékre és társasági eseményekre egyaránt el tudom képzelni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 8.

Sziszekmiszek

2020. január 8.

Örülök neki, hogy én vagyok az első, aki itt véleményezi ezt az illatot. Nagyon sok Givenchy parfümöt szeretek, az alap Eaudemoiselle a bazsalikommal egyik fő kedvencem nyárra, csupán annyi vele a gondom, hogy illékony-lévén EDT. Nos ez a narancsos gyönyörűség korántsem az. Brutális, mellbevágó, a legjobb értelemben. Mivel magyarul nem találtam véleményt, fragrantica-n próbáltam infót gyűjteni, melynek nyomán bevállaltam a vakvásárlást. Hát bejött. Nagyon sok jelzővel illették, többek között szofisztikáltnak, más kicsit fullasztónak, megint más az Ange ou Demon-hoz hasonlította. Kicsit mindenkivel egyet értek. Szerintem valamennyi illatjegy kijön szép sorban, talán egyedül a rizst nem érzem. Az elején a narancs csodálatos, de már akkor érezni a tömjént,ami aztán sokáig egyeduralkodó lesz. Az arab nőknek csinálták ezt a parfit, amit szerintem a tömjén testesít illetve valósít meg. Bazár illat, én imádom. Azon kívül felemelő, fennkölt is egyben,hiszen a tömjén a templom illata is. Csodálatosan misztikus, nehézbombázó, szerintem kizárólag téli illat, bár ahová szánták, télen is 20 fok van! A kategorizálást amúgy nem bírom, úgyhogy bátran használja bármikor, akinek tetszik. Nagyon tartós, 2 fújás majdnem sok! Visszajelzések még nincsenek, egy napja birtoklom. Aki komfortillatot keres, felejtse el!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 8.