Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: galagonyanya, Módosítva: 2015. június 6.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatjegyek: vadrózsa, kiwi, barackvirág, rózsa, körte, szantálfa, vörösáfonya, vörös bogyók, orchidea, heliotrop.

erika81

2017. szeptember 5.

Kiderült, hogy a hiba jelen esetben nem az én készülékemben van.
Több mint 5 éves parfümöt vettem, így valószínűleg már nem volt olyan, mint az eredeti. Nagyon kíváncsi lettem volna rá, mert a leírások alapján csodás illat lehetett. Most úton van vissza a webáruházba...

2017.09.02.
A Fleur D'Interdit az első komolyabb parfümöm volt. Egy ideje vágytam ismét erre az illatra, de mivel nem igazán elérthető, így gondoltam megrendelem ezt a változatát. Az utolsó előtti példányát hoztam el egy megbízható netes áruházból (azóta már az utolsót is elvitték).
A kezdete citrusos, ami idővel gyümölcsös illattá változik.
A kapcsolatunk igaz még csak pár napos, de úgy tűnik rajtam nem működik. Ruhára fújva tartós és kellemes, friss illat, olyan ami nem jön szemben az utcán, de a bőrömre fújva nem tetszik magamon.
Az üvege gyönyörű! Olyan mint a Fleur D'Interditnek, csak más a parfüm színe, illetve a fém rész zöld. Vérzik érte a szívem. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 5.

Kiderült, hogy a hiba jelen esetben nem az én készülékemben van.

2017.09.02.
A kezdete citrusos, ami idővel gyümölcsös illattá változik.

Feketehattyú

2017. április 22.

Hát ő egy méltatlanul mellőzött tavaszi kis tündér. :)
2006-ban megjelent illatról van szó, ami egyáltalán nem hozza a mai trendi, tömény , édeskés vonalat.Talán ez az oka, hogy nem túl népszerű. Régebben is csak elvétve volt kapható drogériákban, mostanra már csak webáruházból lehet beszerezni, és valószínűleg ott sem sokáig már. Bár régebben szemeztem már vele a Douglasban, sosem próbáltam ki, így most teljesen vakon rendeltem. Hát magam sem hittem, hogy ennyire fog tetszeni.
Ártatlan kis illat, virágos, körtés citrusos fuvallat. Visszafogott, de egész nap érződik az illata. Annyira nőies és bájos, mosolyt fakasztó illat, hogy én bátran buzdítanék mindenkit, a megvásárlására (amíg még lehet) ! Ezzel tényleg nem lehet mellé lőni :)
Külföldön egyébként számos flankere is kapható, nálunk miért nem? :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 22.

Hát ő egy méltatlanul mellőzött tavaszi kis tündér. :)
Külföldön egyébként számos flankere is kapható, nálunk miért nem? :(

aidanne

2016. március 21.

Multheten kaptam meg az utolso peldanyt az egyik webaruhazban.
Amikor megerkezett, oroszlan modjara teptem fe a csomagolast, es oly gyonyoru uvege volt, epp besutott a nap es megcsillant a csodalatosan megmunkalt uvegen. Annyira szep, hogy komolyan ugy ereztem, ha wc illatosito lenne benne azt sem bannam 😀
Az illatrol: elso kifujasra nekem edeskes gyumolcsos illatok jottek elo, citrusos kiserettel gyonyoru viragos akkordokkal, zoldes jegyekkel. Nem vagyok oda az edes illatokert, keves ami tetszik, es mintha ez a csodalatos kis oarfum megerezte volna mire vagyom, es masodik harmadik fujkalsanal bizony megmutatta Givenchy-s minoseget es tudasat. Ezer arcu kis virag, ereztem rajta, magamon mindent. Nem egy siku sz biztos. Izgalmas viragos gyumolcsos zoldello ret. Nagyon szepseges!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 21.

Multheten kaptam meg az utolso peldanyt az egyik webaruhazban.

zsokaw

2016. február 3.

Harmonikus virágos és gyümölcsös jegyek, kellemes, nem tolakodó. Kamasz lányos, "buszon utazós" illat, rajtam kevéssé tartós.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2016. február 3.

tundur

Korcsoport: >54
2015. június 22.

Rajtam enyhén citrusos, később picit virágos, semmitmondó illattá változott. Nagyon szerettem volna szeretni, gyönyörű az üvegcséje, de sajnos az én bőrömmel nem kompatibilis.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2015. június 22.

galagonyanya

2015. június 12.

Nekem nagyon-nagyon gyümölcsös, de nem az édes fajtából... az első percek frissen-citrusosan telnek, utána jön a kicsit virágos gyümölcsbomba - körte, barack - aztán egy lágy virágos-púderes lecsengése van. Ahhoz képest, hogy EDT, nem panaszkodhatom a tartósságára. Az üvege gyönyörű, minden női piperepolcnak méltó dísze lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 12.

misno

2015. június 11.

Kellemes, könnyű kis illat...nekem a heliotróp valamiért kiválik belőle. Nem épp az én világom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 11.