Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: vikkimore, Módosítva: 2015. március 5.

Lelőhely:   parfümériák, online

Illatösszetevők: körte, rózsa, jázmin, barack, tea, fás jegyek, pézsma

angelina69

2017. február 26.

Egy kicsi fújkálós mintám volt belőle. Ez az illat, ami engem felvidít a frissességével, a lágy virágosságával. Ugyanakkor van egy enyhén édeskés vonal is benne. Szerettem nyáron magamra fújkálni. Még a rekkenő hőségben is kellemes volt viselni. A kicsit hűvösebb nyári napokat pedig megszépítette. Körül ölelt, de nem fojtott meg, és elég sokáig jelen volt. Igaz, hogy két fújásnál többet soha nem használtam, ám így gyorsan a mintácska végére értem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. február 26.

ErdelyiDiana

2016. december 13.

Imadom! Konnyed, noies, nem huzol illatfelhot magad utan...es ez nem azt jelenti hogy nem tartos az illata csak nem tolakodo. Az egyik kedvenc illatom! Isteni viragos illat.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. december 13.

Feketehattyú

2016. április 20.

Hónapokkal ezelőtt szagoltam először Douglasban. Egy végtelenül egyszerű, bájos illatról van szó. Nem harsog, hogy "Itt vagyok!!" Csak az érzi aki a közvetlen közeledbe kerül. Az üveget és a csomagolást is nagyon eltalálták, igazi tavaszi-nyári megmosolyogtató illat :)
Sajnos egyedül a Douglas kínálatában érhető el, egy webáruház sem forgalmazza. Valószínűleg napok kérdése és a Douglasból is kifut, ugyanis egyetlen egy leakciózott példány volt a polcon. Kár érte :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 20.

senskin

2016. február 21.

Nekem nagyon tetszik! Olyan friss, nőies, napfény illat! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 21.

Nekem nagyon tetszik! Olyan friss, nőies, napfény illat! :)

vanillacaramella.sweet

2016. január 27.

Egyszerű, friss, könnyű teás-rózsás-körtés illat. Ma teszteltem. Kellemes,de 30 perc és eltűnt. Douglasben 19e Ft volt a 30 v 50mls. Drága játék, nem éri meg. Ha kapnám, elhasználnám nyáron, üvege elmegy, színe passzol az illathoz. Szerintem kissé hasonlít Trussardi-Delicate Rose-ra, és egy másik illatra is,Lanvin: Rumeur 2 Rose -> éz citromosabb persze, vágott rózsavirágos.De ha választanom kéne, mindenképp Trussardi vagy Lanvin lenne a nyertes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 27.

nyarigabi

2016. január 27.

Szép kis üveg, nem egy figyelemfelkeltő darab, ha nem hívja fel rá a figyelmem az eladó a D.ban, nem jut eszembe tesztelni. Megvenni nem fogom, mert nincs benne semmi különleges vagy megjegyezhető, egy végtelenül egyszerű, pézsma alapú kedves jázminos illat némi körtével. Kicsit elfogult vagyok a Givenchy márkával Audrey Hepburn miatt, vele ezt az illatot is jól el lehetne adni.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 27.

kicsim1978

2015. július 16.

Nagy csalódàs!Friss,nyàri illata,nem tart talàn öt percig sem!Locsolnom kell magamra hogy a hàzból kilépve is frissnek érezzem magam.Illatozni szeretek,nem bűzleni.Tehàt a lényeg nekem sem az hogy még a szomszéd is érezze.Ebből a màrkàból van mâs parfümöm,az nagyon bevàlt.Ezt a repülőtéren ajànlottàk a férjemnek,mint limitàlt kiadàst.Nagyon eltalàlta az illatom,de mivel nem tartós egy jóindulatú 3 as!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 16.