Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Sminkek szájra
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: médea, Módosítva: 2012. május 31.

Lelőhely:   parfümériák, online
Kategória:   Sminkek szájra

Regi84

2017. január 1.

Akciósan vettem , kb 10 euró volt. Egy sötét nude árnyalatom van, ami pont passzol a mac velvet teddy rúzsomhoz. Nagyon szépen, precízen lehet vele dolgozni. Pigmentált és krémes, a hegyező hozzá nagyon jó. Az eddigi legjobb ceruzám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 1.

lelekke

2014. február 27.

Én nagyon szeretem, bájos, gyönyörű színe van, tartós, fantasztikus. Két éve vettem még Párizsban, mert nem tudtam ellenállni neki, és még mindig használom, de még így is pokolidrága. De akinek van ilyenre pénze, annak tökéletes

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 27.

Erzsi73

2014. január 27.

Nagyon szeretem a Givenchy szájkontúrceruzákat, elsősorban a színválaszték, krémes textúra és az egyenletes kopása miatt. Utoljára a 10-es árnyalatot vettem meg (ez már a 3. darab), ez tökéletes a nude és világos rózsaszínű rúzsaimhoz. -1 csillag a tartósság miatt, 2 rúzsozást bír ki.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. január 27.