Givenchy

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Parfümök
Kiszerelés:   40 ml és 75 ml   Bőrtípus:   Zsíros
Lelőhely:   parfümériák, online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet feltöltötte: damnhot4ya, Módosítva: 2016. április 4.

Kiszerelés:   40 ml és 75 ml
Lelőhely:   parfümériák, online
Bőrtípus:   Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Kiadás éve: 2016

Illatcsalád: virágos-gyümölcsös

Illatösszetevők: körte, granita, málna, ananász, szegfűbors, piros bogyó leve, szőke fa, pézsma

pacsalia

2020. június 11.

Málnás, pirosgyümis, fás, balzsamos, icipicit fűszeres jellegével, pajkos édességével lenyűgözött engem ez az illat. A barátom is imádja. Rajtam tartós is.
4 évvel ezelőtt volt egy kisfújósom belőle amiről azt hittem edp, de mint ma kiderült számomra, nem az volt. Közben az évek alatt volt néhány próbálkozásom az edp-vel, ami kudarcba fulladt. Az Edp szúrósabb, kevésbé tartós és jóval ananászosabb, szinte csak tömény torokkaparós ananász, majd leszárad és 1 óra múlva nagyjából semmi sem marad. Nem is értem, miért nem próbáltam rögtön utána az edt-t. Ma viszont érkezett egy kis mintám, fújtam egyet és tudtam: ez volt az, ami annyira elragadott évekkel ezelőtt....KELLLL nekem!
Nem az első és nem is a második alkalom hogy az EDT verziója egy adott illatnak ezerszer jobban elragad és tartósabb is rajtam mint az EDP.
Így voltam a Black XS-el és így vagyok most a Versace Erossal is.
Mostantól az illatoknak az edt változatával fogok kezdeni mindig.😄
A lényeg: isteni finom, nőies, különleges, tartós, KELL!!!!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 11.

Így voltam a Black XS-el és így vagyok most a Versace Erossal is.
Mostantól az illatoknak az edt változatával fogok kezdeni mindig.😄
A lényeg: isteni finom, nőies, különleges, tartós, KELL!!!!!

Luna1024

2019. március 1.

Ez az illat olyan szinten - hogy is mondjam? - BUGYUTA, hogy szinte sokkolt... Mondja ezt az a lány/nő, aki még mindig igencsak kedveli az úgynevezett "fruitchouli"-kat, az édes-gyümölcsös "gagyiságok" nagyon is kedvemre valók (az esetek többségében), de most van az a pont, hogy ez a dömping, ami elárasztotta a polcokat, már nekem is kezd idegörlően sok lenni... A legszomorúbb az egészben, hogy mindez a Givenchy neve alatt fut, először el se akartam hinni, ugyanis ha parfümökről van szó, a Givenchy az egyik legkedvesebb név a szívemnek, nem egy kedvencemet köszönhetem nekik, de... EZMIEZ, most komolyan?! Konkrétan ultragagyi, az Avon 84. oldalán több karaktert találok, mint ebben. :( Nekem olyan, mintha találomra összedobálták volna az összes létező gyümölcsöt, amit a piacon találtak, majd az egészet nyakon öntötték volna úgy két és fél tonna cukorral... MINIMUM. Amikor beleszippantok a fújósba, nem érzem az illatjegyeket, nem érzek fázisokat és lassan kibontakozó rétegeket (bőrre fújva se!), csak a töménytelen mennyiségű CUKROT, ami elárasztja a szaglóreceptoraimat, és minden létező mást elnyom maga körül... Óriási csalódás - és nem: nem azért, mert édes (mint írtam, szeretem az édes illatokat), hanem mert az égvilágon semmi mélysége nincs. Úgy ötezer másik, szinte ugyanilyen illat van, a népszerűbbek közül számomra a Mon Paris-hoz áll a legközelebb, amit szintén nem igazán kedvelek, kb. ugyanezen okokból...

Őszintén szólva igyekszek úgy tenni, mintha ez az illat meg se történt volna, nem létezik, nem ismerem... :D A Play Intense For Her (régi nagy kedvencem), a Very Irresistible EDP (imádott Édesanyám signature illata cirka 30 éve!), az Ange Ou Demon és a Le Secret, plusz megannyi más csodás alkotásuk után nekem ez most értelmezhetetlen... Megbántani senkit nem állt szándékomban, légyszi ne vegyétek személyes sértésnek a fenti sorokat, de ez a kidolgozatlanság és faék egyszerűség annyira nem vall a márkára, hogy most rendesen elszomorodtam, valószínűleg ez érződik a soraimból. Egyetlen szerencsém, hogy a fújósomat nem vettem, hanem cseréltem (Köszi, Klau! :)), de úgy sejtem, költözik is majd tovább tőlem...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 1.

Deep1982

2017. szeptember 3.

Gyümölcsös,édes és nekem nagyon sok.Igy fel is tettem egy keveset eladásra,esetleg cserére...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. szeptember 3.

pomme

2017. augusztus 16.

A Guerlain Insolence EDT/EDP jutott róla eszembe, mert hasonlóan "kétarcú". Egyik fele ennek is gyümölcsös rágó, a másik fele meg rózsás dáma. Ha valaki szereti a rózsát, annak biztos bejön 14-30 éves korig, én sajnos csak a legkivételesebb esetekben viselem el magamon. Ennek ellenére a Guerlain megjátszós parfümjeivel szemben ez egy őszintén gagyi és játékos rágó illat (egyik sem rossz értelemben, én az ilyet is szeretem :D). Ha nem lenne benne rózsa, elgondolkoznék, hogy beszerzek egyet, de sajnos a virágos résztől nekem túl felnőttes lesz (50+). Nem tudom hova tenni, mert igazi libikóka. Gyerekes, játékos, nyári és energikus, de közben öreges és rózsás is, nulla mozgással és huncutsággal. Ezek így hullámokban jönnek, ha valakin megállapodik a parfüm (nem úgy, mint rajtam), az biztos sokat segít. Rajtam sajnos állandó mozgásban van. Fragranticán olvastam, hogy lolita illat. Valóban az, gyönyörű hasonlat. Igazi (borzasztóan) koravén illatjegyekkel teletűzdelt gyerekparfüm.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. augusztus 16.

googles

2017. július 16.

Fincsike. Nagyon gyümölcsös, de szerencsémre a Givenchy rakott bele valami kis francia rafinériát, ami megmenti attól, hogy escadaként végezze :) (Minden Escada rajongótól itt kérem az elnézést!)
Könnyed, kacér, de nem közönséges.
Nem teljesen van rám szabva, még ha tetszik is, csak ezért nem 5 csillag.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. július 16.

Könnyed, kacér, de nem közönséges.
Nem teljesen van rám szabva, még ha tetszik is, csak ezért nem 5 csillag.

homonnaizs

Korcsoport: >54
2017. június 6.

Csere útján került hozzám amit nem bánok,azelőtt jöttem haza angliából ahol nagyon sokfelé parfümboltba hasonló illatokkal találkoztam,gondolatban már velem volt de nem tudtam hogy ő lesz az :-) mennyei számomra ,nekem pont ő a nyári csoda, igaz a tartóssága pár óra de az illat kárpótol érte :-) szerelem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. június 6.

Timi8

2016. augusztus 20.

Ma érkezett, előzetes pròba nélkül vásároltam mert egyszerűen nem tudtam ellenállni a gyümölcsösségének. Leginkább a ròzsát (ami elvileg nincs benne de èn szerintem igenisss azt èrzem), a jó sok ribizlit, a málnát és egy löttyintésnyi ananászkonzerv levet érzek benne. Nem lett rossz egyàltalàn! Nagyon tavaszi, nagyon ártatlan, nagyon francia, nagyon "lolita". Kellemes, nagyon visszafogott, bájos illat, főleg kecses, törèkeny hölgyeknek, no ès nekem ;))). Szìvesen fogom használni, bàr főleg olyankor amikor a "szürke egèrke" napjaimat èlem. Olykor előfordul, h. nem akarok feltűnèst kelteni, meg amúgyis is mindenki hagyjon bèkèn, mert nem szeretnèm ha bàrmi is kizökkentene a komfort-zónàmból ès èppen erőteljesen koncentràlnom is kell... Irodai környezethez ( merthogy "finnyàskollègakompatibilis") de romantikus sètàkhoz is ideàlis. Nem egy korszakalkotó illat, de ettől mèg jó, szerethető.
/Viszont azt, h. Givenchy-èk dobtàk piacra sajnos meg kell fizetni, üzletben (mèg) elèg dràga. /

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 20.

senskin

2016. május 7.

Isteni finomság, nyárra egy gyümölcscsokor a javából! Hamm! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 7.

Isteni finomság, nyárra egy gyümölcscsokor a javából! Hamm! :)